- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN -föråldring/ EOL
Multiple Series 31/Jan/2017.pdf926101-01-12-EU tekniska specifikationer
3M - 926101-01-12-EU Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som 3M - 926101-01-12-EU
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | 3M |
| Uppsägning | Solder |
| Serier | 929 |
| Row Spacing | - |
| Tonhöjd | 0.100" (2.54mm) |
| Paket | Bulk |
| Antal rader | 1 |
| Antal positioner | 12 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Längd - svans | 0.350" (8.900mm) |
| Längd - Stackhöjd | 0.900" (22.860mm) |
| Längd - post (parning) | 0.100" (2.540mm) |
| Längd - Total Pin | 1.350" (34.290mm) |
| Kontakt Slutför tjocklek - Post (Parning) | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish - Post (Parning) | Gold |
| Färg | Black |
| Basproduktnummer | 926101 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som 3M 926101-01-12-EU.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | 926101-01-15-EU | 926101-01-10-EU | 926101-01-14-EU | 926101-01-13-EU |
| Tillverkare | 3M | 3M | 3M | 3M |
| Antal rader | - | - | - | - |
| Längd - Total Pin | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Uppsägning | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kontakt Finish - Post (Parning) | - | - | - | - |
| Längd - post (parning) | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Längd - Stackhöjd | - | - | - | - |
| Antal positioner | - | - | - | - |
| Längd - svans | - | - | - | - |
| Row Spacing | - | - | - | - |
| Kontakt Slutför tjocklek - Post (Parning) | - | - | - | - |
| Färg | - | - | - | - |
| Tonhöjd | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
Ladda ner 926101-01-12-EU PDF -datablad och 3M -dokumentation för 926101-01-12-EU - 3M.
926101-01-09-EU3MCONN HDR 9POS 0.1 STACK T/H GOLD
926101-01-15-I3MCONN HDR 15POS 0.1 STACK T/H
926101-01-14-EU3MCONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
926101-01-11-EU3MCONN HDR 11POS 0.1 STACK T/H
926101-01-12-I3MCONN HDR 12POS 0.1 STACK T/H
926101-01-16-EU3MCONN HDR 16POS 0.1 STACK T/H
926101-01-08-I3MCONN HDR 8POS 0.1 STACK T/H GOLD
926101-01-08-EU3MCONN HDR 8POS 0.1 STACK T/H GOLD
926101-01-13-EU3MCONN HDR 13POS 0.1 STACK T/H
926101-01-15-EU3MCONN HDR 15POS 0.1 STACK T/H
926101-01-07-I3MCONN HDR 7POS 0.1 STACK T/H GOLD
926101-01-16-I3MCONN HDR 16POS 0.1 STACK T/H
926101-01-09-I3MCONN HDR 9POS 0.1 STACK T/H GOLD
926101-01-14-I3MCONN HDR 14POS 0.1 STACK T/H
926101-01-10-I3MCONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
926101-01-10-EU3MCONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
926101-01-13-I3MCONN HDR 13POS 0.1 STACK T/H
926101-01-11-I3MCONN HDR 11POS 0.1 STACK T/HDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.