- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
Cylindrical Battery Holders.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $26.844 | $26.84 |
| 30+ | $25.722 | $771.66 |
ADN2814ACPZ tekniska specifikationer
Analog Devices Inc. - ADN2814ACPZ Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Analog Devices Inc. - ADN2814ACPZ
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Analog Devices, Inc. |
| Spänning - Tillförsel | 3V ~ 3.6V |
| Leverantörs Device Package | 32-LFCSP-WQ (5x5) |
| Serier | - |
| Förhållande - Ingång: Utgång | 1:2 |
| Förpackning / Fodral | 32-WFQFN Exposed Pad, CSP |
| Paket | Tray |
| PLL | Yes |
| Produktion | LVDS |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Antal kretsar | 1 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Huvudsyfte | SONET/SDH |
| Inmatning | CML |
| Frekvens - Max | 675MHz |
| Differential - Ingång: Utgång | Yes/Yes |
| Basproduktnummer | ADN2814 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Analog Devices Inc. ADN2814ACPZ.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | ADN2814ACPZ-RL7 | ADN2814ACPZ-500RL7 | ADN2812ACPZ-RL7 | ADN2815ACPZ-500RL7 |
| Tillverkare | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Antal kretsar | - | - | - | - |
| Differential - Ingång: Utgång | - | - | - | - |
| Spänning - Tillförsel | - | - | - | - |
| Frekvens - Max | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Förhållande - Ingång: Utgång | - | - | - | - |
| PLL | - | - | - | - |
| Huvudsyfte | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Produktion | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Inmatning | - | - | - | - |
Ladda ner ADN2814ACPZ PDF -datablad och Analog Devices Inc. -dokumentation för ADN2814ACPZ - Analog Devices Inc..
ADN2811ACPZ-CMLAnalog Devices Inc.IC CLK DATA REC SDH 2.66GHZ
ADN2815ACPZAnalog Devices
ADN2816ACPDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.