- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
Cylindrical Battery Holders.pdfDelnummereringshandbok
WCAP Series Part Number Guide.pdfMiljöinformation
RoHS Cert.pdfPcn andra
2.73KHz.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $1.925 | $1.93 |
860160580035 tekniska specifikationer
Würth Elektronik - 860160580035 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Würth Elektronik - 860160580035
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | AMBER Wireless GmbH (Würth Elektronik) |
| Spänningsvärde | 35 V |
| Tolerans | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Storlek / Dimension | 0.630' Dia (16.00mm) |
| Serier | WCAP-ATLL |
| Ripple Current @ High Frequency | 2.928 A @ 100 kHz |
| betyg | - |
| Polarisering | Polar |
| Förpackning / Fodral | Radial, Can |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Paket | Cut Tape (CT) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Livstid @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly | 0.295' (7.50mm) |
| Impedans | 48 mOhms |
| Höjd - Sittande (Max) | 1.299' (33.00mm) |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | - |
| Kapacitans | 1500 µF |
| tillämpningar | General Purpose |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.22.0020 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Würth Elektronik 860160580035.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | 860160580038 | 860160580037 | 860160578034 | 860160578030 |
| Tillverkare | Würth Elektronik | Würth Elektronik | Würth Elektronik | Würth Elektronik |
| betyg | - | - | - | - |
| Kapacitans | - | - | - | - |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | - | - | - | - |
| Surface Mount Land Size | - | - | - | - |
| Spridning av bly | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Tolerans | - | - | - | - |
| Livstid @ Temp. | - | - | - | - |
| Polarisering | - | - | - | - |
| tillämpningar | - | - | - | - |
| Ripple Current @ High Frequency | - | - | - | - |
| Impedans | - | - | - | - |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Höjd - Sittande (Max) | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Spänningsvärde | - | - | - | - |
Ladda ner 860160580035 PDF -datablad och Würth Elektronik -dokumentation för 860160580035 - Würth Elektronik.
Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.