- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Html -datablad
Y5V Dielectric.pdf02016G223ZAT2A tekniska specifikationer
KYOCERA AVX - 02016G223ZAT2A Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som KYOCERA AVX - 02016G223ZAT2A
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | AVX (KYOCERA AVX) |
| Spänningsvärde | 6.3V |
| Tolerans | -20%, +80% |
| Tjocklek (Max) | 0.013' (0.33mm) |
| Temperatur koefficient | Y5V (F) |
| Storlek / Dimension | 0.024' L x 0.012' W (0.60mm x 0.30mm) |
| Serier | - |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 0201 (0603 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -30°C ~ 85°C |
| Monteringstyp | Surface Mount, MLCC |
| Bly stil | - |
| Spridning av bly | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - |
| Funktioner | - |
| Felaktighet | - |
| Kapacitans | 0.022 µF |
| tillämpningar | General Purpose |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som KYOCERA AVX 02016G223ZAT2A.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | 02016G222ZAT2A | 02016G822ZAT2A | 02016G473ZAT2A | 02016G333ZAT2A |
| Tillverkare | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| betyg | - | - | - | - |
| tillämpningar | - | - | - | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - | - | - | - |
| Felaktighet | - | - | - | - |
| Spridning av bly | - | - | - | - |
| Kapacitans | - | - | - | - |
| Bly stil | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Serier | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| Spänningsvärde | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tjocklek (Max) | - | - | - | - |
| Temperatur koefficient | - | - | - | - |
| Tolerans | - | - | - | - |
Ladda ner 02016G223ZAT2A PDF -datablad och KYOCERA AVX -dokumentation för 02016G223ZAT2A - KYOCERA AVX.
0201728Phoenix ContactCONN TERM BLK INSUL SLEEVE GY 1P
0201702Phoenix ContactCONN TERM BLK INSUL SLEEVE GN 1P
0201731Phoenix ContactCONN TERM BLK INSUL SLEEVE BLACK
0201744Phoenix ContactCONN TERM BLK TEST PLUG
020173MR004S53AZRSUYINDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.