- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
Cylindrical Battery Holders.pdf08056W106MAT2A tekniska specifikationer
KYOCERA AVX - 08056W106MAT2A Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som KYOCERA AVX - 08056W106MAT2A
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | AVX (KYOCERA AVX) |
| Spänningsvärde | 6.3V |
| Tolerans | ±20% |
| Tjocklek (Max) | 0.037' (0.94mm) |
| Temperatur koefficient | X6S |
| Storlek / Dimension | 0.079' L x 0.049' W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serier | - |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 0805 (2012 Metric) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstyp | Surface Mount, MLCC |
| Bly stil | - |
| Spridning av bly | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - |
| Funktioner | - |
| Kapacitans | 10 µF |
| tillämpningar | General Purpose |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som KYOCERA AVX 08056W106MAT2A.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | 08056G106ZAT2A | 08056W226MAT2A | 08056D476MAT2A | 08056T226MAT2A |
| Tillverkare | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| Tjocklek (Max) | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Spänningsvärde | - | - | - | - |
| Tolerans | - | - | - | - |
| tillämpningar | - | - | - | - |
| Bly stil | - | - | - | - |
| Kapacitans | - | - | - | - |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| Spridning av bly | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| betyg | - | - | - | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - | - | - | - |
| Temperatur koefficient | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Ladda ner 08056W106MAT2A PDF -datablad och KYOCERA AVX -dokumentation för 08056W106MAT2A - KYOCERA AVX.
0805739:0011Phoenix ContactZACK STRIP 10-SECTION WHITE
0805739:0001Phoenix ContactZACK STRIP 10-SECTION WHITE
0805739:0031Phoenix ContactZACK STRIP 10-SECTION WHITE
0805739:0041Phoenix ContactZACK STRIP 10-SECTION WHITE
0805739:0051Phoenix ContactZACK STRIP PRINTED HORIZONTALLY
0805739:0061Phoenix ContactZACK STRIP 10-SECTION WHITE
08056D475KAT4AKYOCERA AVXCAP CER SMD
0805739:0021Phoenix ContactZACK STRIP 10-SECTION WHITE
08056W226MAT2AKYOCERA AVX0805 X6S 22UF20% 6.3V
08056T226MAT2AKYOCERA AVX0805 X7T 22UF20% 6.3V
0805739:0071Phoenix ContactZACK STRIP PRINTED HORIZONTALLYDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.