- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
5652 Series Datasheet.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $12.277 | $12.28 |
145652100205829+T tekniska specifikationer
KYOCERA AVX - 145652100205829+T Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som KYOCERA AVX - 145652100205829+T
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | AVX (KYOCERA AVX) |
| Serier | 5652, Kyocera |
| Tonhöjd | 0.020" (0.50mm) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Antal rader | 2 |
| Antal positioner | 100 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Mated Stacking Heights | 20mm |
| Höjd ovanför styrelsen | 0.470" (11.94mm) |
| Funktioner | Board Guide, Solder Retention |
| Kontakt Slutför tjocklek | - |
| Kontakt Slutför | - |
| Connector Type | Plug, Floating |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som KYOCERA AVX 145652100205829+T.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | 145652060201829+T | 145655100000829+T | 145655080000829+T | 145655060000829+T |
| Tillverkare | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Serier | - | - | - | - |
| Tonhöjd | - | - | - | - |
| Connector Type | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kontakt Slutför | - | - | - | - |
| Antal positioner | - | - | - | - |
| Mated Stacking Heights | - | - | - | - |
| Höjd ovanför styrelsen | - | - | - | - |
| Antal rader | - | - | - | - |
| Kontakt Slutför tjocklek | - | - | - | - |
Ladda ner 145652100205829+T PDF -datablad och KYOCERA AVX -dokumentation för 145652100205829+T - KYOCERA AVX.
1456505-3TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER R/A 40POS
145650013001896+KYOCERA AVXBOARD TO BOARD
145655060000829+TKYOCERA AVXPLUG 0.5MM - 4-7MM - VERT -FLOAT
1456514Phoenix ContactCONN PLUG MALE 4POS GOLD SOLDER
145650013004896+KYOCERA AVXCONNECTOR BOARD TO BOARD
145655100000829+TKYOCERA AVXPLUG 0.5MM - 4-7MM - VERT -FLOAT
145650007003896+KYOCERA AVXCONNECTOR BOARD TO BOARD
145652060201829+TKYOCERA AVX5652 SERIES, FLOXY, 0.5MM PITCH,
145650007002896+KYOCERA AVXBOARD TO BOARD
145650013002896+KYOCERA AVXBOARD TO BOARD
145655080000829+TKYOCERA AVXPLUG 0.5MM - 4-7MM - VERT -FLOAT
1456530Phoenix ContactCONN PLUG MALE 8POS GOLD SOLDERDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.