- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
AX5 Datasheet.pdfMiljöinformation
Abracon REACH.pdfAX5PBF4-933.1200 tekniska specifikationer
Abracon LLC - AX5PBF4-933.1200 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Abracon LLC - AX5PBF4-933.1200
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Abracon |
| Spänning - Tillförsel | 2.5V |
| Typ | XO (Standard) |
| Storlek / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Serier | ClearClock™ AX5 |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 8-SMD, No Lead |
| Paket | Bulk |
| Produktion | LVPECL |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.059" (1.50mm) |
| Fungera | Enable/Disable |
| Frekvensstabilitet | ±20ppm |
| Frekvens | 933.12 MHz |
| Ström - Tillförsel (Max) | 110mA |
| Ström - Tillförsel (Inaktivera) (Max) | 100mA |
| Basresonatorn | Crystal |
| Absolut Pull Range (APR) | - |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Abracon LLC AX5PBF4-933.1200.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | AX5PBF4-933.1200T | AX5PBF4-933.1200C | AX5PBF4-983.0400 | AX5PBF4-915.0000 |
| Tillverkare | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC | Abracon LLC |
| Ström - Tillförsel (Max) | - | - | - | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - | - | - | - |
| Absolut Pull Range (APR) | - | - | - | - |
| Ström - Tillförsel (Inaktivera) (Max) | - | - | - | - |
| Fungera | - | - | - | - |
| Basresonatorn | - | - | - | - |
| Spänning - Tillförsel | - | - | - | - |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Frekvensstabilitet | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Produktion | - | - | - | - |
| betyg | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Frekvens | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
Ladda ner AX5PBF4-933.1200 PDF -datablad och Abracon LLC -dokumentation för AX5PBF4-933.1200 - Abracon LLC.
Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.