- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
RP185 Series.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $6.61 | $6.61 |
RP185-3-.47-QD tekniska specifikationer
Astrodyne TDI - RP185-3-.47-QD Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Astrodyne TDI - RP185-3-.47-QD
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Astrodyne TDI |
| Spänningsvärde DC | - |
| Spänningssignal AC | 250V |
| Avslutningsstil | IEC 320-C14, Quick Connect |
| Serier | RP185 |
| Paket | Box |
| Driftstemperatur | -25°C ~ 100°C |
| Monteringstyp | Chassis Mount |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Induktans | - |
| Frekvens - Drift | 50/60Hz |
| Filtertyp | Single Phase |
| Nuvarande | 3 A |
| Konfiguration | Single Stage |
| Basproduktnummer | RP185 |
| Godkännandebyrå | CE, CSA, cURus, ENEC |
| tillämpningar | General Purpose |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8548.00.0000 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Astrodyne TDI RP185-3-.47-QD.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | RP185-3-4.7-QD | RP185-15-4.7-QD | RP185-3-2.2-QD | RP185-3-.47-W |
| Tillverkare | Astrodyne TDI | Astrodyne TDI | Astrodyne TDI | Astrodyne TDI |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Spänningssignal AC | - | - | - | - |
| tillämpningar | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Godkännandebyrå | - | - | - | - |
| Konfiguration | - | - | - | S/H-ADC |
| Avslutningsstil | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Filtertyp | - | - | - | - |
| Nuvarande | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Induktans | - | - | - | - |
| Spänningsvärde DC | - | - | - | - |
| Frekvens - Drift | - | - | - | - |
Ladda ner RP185-3-.47-QD PDF -datablad och Astrodyne TDI -dokumentation för RP185-3-.47-QD - Astrodyne TDI.
Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.