- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
766 Series Datasheet.pdfHtml -datablad
766 Series Datasheet.pdfMiljöinformation
Resistor RoHS Cert of Compliance.pdf766141561G tekniska specifikationer
CTS Resistor Products - 766141561G Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som CTS Resistor Products - 766141561G
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | CTS Corporation |
| Tolerans | ±2% |
| Temperatur koefficient | ±100ppm/°C |
| Leverantörs Device Package | - |
| Storlek / Dimension | 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm) |
| Serier | 766 |
| Resistor-Ratio-Drift | - |
| Motstånd Matchningsförhållande | - |
| Motstånd (ohm) | 560 |
| Effekt per element | 80mW |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Förpackning / Fodral | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Paket | Tube |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Antal motstånd | 13 |
| Antal stift | 14 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.069" (1.75mm) |
| Krets typ | Bussed |
| tillämpningar | - |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0010 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som CTS Resistor Products 766141561G.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | 766141561GPTR7 | 766141561GPTR13 | 766141561GP | 766141560G |
| Tillverkare | CTS Resistor Products | CTS Resistor Products | CTS Resistor Products | CTS Resistor Products |
| Tolerans | - | - | - | - |
| Effekt per element | - | - | - | - |
| Antal stift | - | - | - | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - | - | - | - |
| Resistor-Ratio-Drift | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| tillämpningar | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Temperatur koefficient | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Krets typ | - | - | - | - |
| Motstånd Matchningsförhållande | - | - | - | - |
| Motstånd (ohm) | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Antal motstånd | - | - | - | - |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
Ladda ner 766141561G PDF -datablad och CTS Resistor Products -dokumentation för 766141561G - CTS Resistor Products.
Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.