- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Vill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $53.297 | $53.30 |
MT2-B-14-610-1-A24-B-C tekniska specifikationer
Carling Technologies - MT2-B-14-610-1-A24-B-C Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Carling Technologies - MT2-B-14-610-1-A24-B-C
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Carling Technologies |
| Spänningsvärde - DC | 80 V |
| Spänningsvärde - AC | 250 V |
| Serier | M |
| Paket | Bulk |
| Antal poler | 2 |
| Monteringstyp | Panel Mount |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Belysningsspänning (Nominell) | - |
| Belysning | None |
| Current Rating (AMPS) | 10A |
| Brytartyp | Magnetic (Hydraulic Delay) |
| Godkännandebyrå | CCC, CSA, UL1077 |
| Aktuator typ | Push-Pull |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.20.0020 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Carling Technologies MT2-B-14-610-1-A24-B-C.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | MT2-B-14-610-1-A23-B-C | MT2-B-14-620-1-A24-B-C | MT2-B-14-615-1-A23-B-C | MT2-B-14-620-1-A23-B-C |
| Tillverkare | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies | Carling Technologies |
| Antal poler | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Brytartyp | - | - | - | - |
| Belysning | - | - | - | - |
| Aktuator typ | - | - | - | - |
| Godkännandebyrå | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Belysningsspänning (Nominell) | - | - | - | - |
| Spänningsvärde - DC | - | - | - | - |
| Spänningsvärde - AC | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Current Rating (AMPS) | - | - | - | - |
MT2-2415WIKaga Electronics USADC DC CONVERTER +/-15V 2W
MT2-B-14-610-1-A23-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MT2-0505SIKaga Electronics USADC DC CONVERTER 5V 2W
MT2-B-14-450-A-A21-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MT2-B-14-625-1-A21-B-DCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MT2Altech CorporationCONN ACC MARKER STRIP BLANK
MT2-B-20-610-1-C22-B-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MT2-B-14-625-3-A24-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MT2-B-14-615-3-A21-B-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MT2-B-14-625-3-A21-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MT2-0515SFuruno (Kaga Electronics USA)IGBT Module
MT2-B-14-620-1-A23-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MT2-B-14-615-1-A23-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MT2-B-14-625-A-A23-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MT2-B-14-620-1-A24-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MT2-1215WIKaga Electronics USADC DC CONVERTER +/-15V 2W
MT2-B-14-625-1-A23-B-CCarling TechnologiesCIRCUIT BREAKER
MT2-B-14-480-2-A22-B-ECarling TechnologiesCIRCUIT BREAKERDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.