- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
High Density DD Series Catalog.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $1.00 | $1.00 |
DD26M20HE3X tekniska specifikationer
Positronic - DD26M20HE3X Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Positronic - DD26M20HE3X
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Positronic |
| Wire Gauge | 22-30 AWG |
| Spänningsvärde | 300V |
| Uppsägning | Solder Cup |
| Shell Size, Connector Layout | 2 (DA, A) High Density |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin Plated |
| Serier | DD |
| Paket | Box |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Antal rader | 3 |
| Antal positioner | 26 |
| Monteringstyp | Free Hanging (In-Line) |
| Material Brännbarhetsbedömning | UL94 V-0 |
| Ingress Protection | IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Fläns Feature | Cable Side, Male Jackscrew (4-40) |
| Funktioner | Backshell, Cable Clamp, Mounting Hardware |
| Dielektriskt material | Polyester, Glass Filled |
| Current Rating (AMPS) | 5A |
| Kontakt typ | Signal |
| Kontaktmaterial | Copper Alloy |
| Kontaktformulär | Machined |
| Kontakt Slutför tjocklek | Flash |
| Kontakt Slutför | Gold |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Connector Style | D-Sub, High Density |
| Färg | Blue |
| Basproduktnummer | DD26M |
| Backset Spacing | - |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | RoHS icke-överensstämmande |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.5050 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Positronic DD26M20HE3X.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | DD26M20HE30/AA | DD26M20HEX | DD26M20HE3S | DD26M20HE3S/AA |
| Tillverkare | Positronic | Positronic | Positronic | Positronic |
| Material Brännbarhetsbedömning | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Uppsägning | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Serier | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Kontaktmaterial | - | - | - | - |
| Kontakt typ | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Wire Gauge | - | - | - | - |
| Shell Size, Connector Layout | - | - | - | - |
| Dielektriskt material | - | - | - | - |
| Backset Spacing | - | - | - | - |
| Fläns Feature | - | - | - | - |
| Färg | - | - | - | - |
| Antal positioner | - | - | - | - |
| Kontaktformulär | - | - | - | - |
| Antal rader | - | - | - | - |
| Connector Type | - | - | - | - |
| Kontakt Slutför | - | - | - | - |
| Connector Style | - | - | - | - |
| Spänningsvärde | - | - | - | - |
| Shell Material, Finish | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Current Rating (AMPS) | - | - | - | - |
| Kontakt Slutför tjocklek | - | - | - | - |
Ladda ner DD26M20HE3X PDF -datablad och Positronic -dokumentation för DD26M20HE3X - Positronic.
Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.