- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -föråldring/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfHtml -datablad
Cylindrical Battery Holders.pdfCA420022R00JE14 tekniska specifikationer
Vishay Dale - CA420022R00JE14 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Vishay Dale - CA420022R00JE14
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Dale / Vishay |
| Tolerans | ±5% |
| Temperatur koefficient | ±300ppm/°C |
| Leverantörs Device Package | Axial |
| Storlek / Dimension | 0.140' Dia x 2.094' L (3.56mm x 53.19mm) |
| Serier | CA |
| Motstånd | 22 Ohms |
| Effekt (Watt) | 8W |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Förpackning / Fodral | Axial |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -65°C ~ 275°C |
| Antal uppsägningar | 2 |
| Höjd - Sittande (Max) | - |
| Funktioner | - |
| Felaktighet | - |
| Sammansättning | Wirewound |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0080 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Vishay Dale CA420022R00JE14.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | CA420022R00JB14 | CA420022R00KB14 | CA420015R00JE14 | CA420020R00KB14 |
| Tillverkare | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Serier | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Tolerans | - | - | - | - |
| Effekt (Watt) | - | - | - | - |
| Motstånd | - | - | - | - |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| Felaktighet | - | - | - | - |
| Antal uppsägningar | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Höjd - Sittande (Max) | - | - | - | - |
| Sammansättning | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Temperatur koefficient | - | - | - | - |
Ladda ner CA420022R00JE14 PDF -datablad och Vishay Dale -dokumentation för CA420022R00JE14 - Vishay Dale.
CA4220R8500JS70Vishay DaleRES 0.85 OHM 8.8W 5% AXIAL
CA420023R00KB14Vishay DaleRES 23 OHM 8W 10% AXIAL
CA4220R8500JB14Vishay DaleRES 0.85 OHM 8.8W 5% AXIAL
CA420025R00KB14Vishay DaleRES 25 OHM 8W 10% AXIAL
CA420020R00KB14Vishay DaleRES 20 OHM 8W 10% AXIAL
CA420022R00JB14Vishay DaleRES 22 OHM 8W 5% AXIAL
CA420015R00JB14Vishay DaleRES 15 OHM 8W 5% AXIAL
CA4220R8500JR17Vishay DaleRES 0.85 OHM 8.8W 5% AXIAL
CA420024R00KB14Vishay DaleRES 24 OHM 8W 10% AXIAL
CA4150R5000JE05Vishay DaleRES 0.5 OHM 6W 5% AXIAL
CA420021R00KB14Vishay DaleRES 21 OHM 8W 10% AXIAL
CA420015R00JE14Vishay DaleRES 15 OHM 8W 5% AXIAL
CA4220R8500JS73Vishay DaleRES 0.85 OHM 8.8W 5% AXIAL
CA4200R4000JE05Vishay DaleRES 0.4 OHM 8W 5% AXIAL
CA420019R00KB14Vishay DaleRES 19 OHM 8W 10% AXIAL
CA420012R00KB14Vishay DaleRES 12 OHM 8W 10% AXIAL
CA420022R00KB14Vishay DaleRES 22 OHM 8W 10% AXIAL
CA41N181K050TPATENTDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.