- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
IM Series.pdfPCN -föråldring/ EOL
IM Series, 16/Jan/2017.pdfIM04EBR22M tekniska specifikationer
Vishay Dale - IM04EBR22M Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Vishay Dale - IM04EBR22M
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Dale / Vishay |
| Typ | Molded |
| Tolerans | ±20% |
| Leverantörs Device Package | - |
| Storlek / Dimension | 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm) |
| Skärm | Unshielded |
| Serier | IM |
| betyg | - |
| Q @ Freq | 50 @ 25MHz |
| Förpackning / Fodral | Axial |
| Paket | - |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Material - Kärna | Phenolic |
| Induktansfrekvens - Test | 25 MHz |
| Induktans | 220 nH |
| Höjd - Sittande (Max) | - |
| Frekvens - Självresonans | 450MHz |
| Funktioner | - |
| DC-resistans (DCR) | 55mOhm Max |
| Current Rating (AMPS) | 1.81 A |
| Aktuell - mättnad (ISAT) | - |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | Not Applicable |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Vishay Dale IM04EBR22M.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | IM04EBR33M | IM04EB8R2J | IM04EBR15M | IM04EBR82J |
| Tillverkare | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Frekvens - Självresonans | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Skärm | - | - | - | - |
| Induktansfrekvens - Test | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Current Rating (AMPS) | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aktuell - mättnad (ISAT) | - | - | - | - |
| DC-resistans (DCR) | - | - | - | - |
| Material - Kärna | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tolerans | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| betyg | - | - | - | - |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Induktans | - | - | - | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - | - | - | - |
Ladda ner IM04EBR22M PDF -datablad och Vishay Dale -dokumentation för IM04EBR22M - Vishay Dale.
IM04EB821JVishay DaleFIXED IND 820UH 77MA 30 OHM TH
IM04EB8R2JVishay DaleFIXED IND 8.2UH 360MA 600MOHM TH
IM04EBR47KVishay DaleFIXED IND 470NH 1.225A 120 MOHM
IM04EB910JVishay DaleFIXED IND 91UH 136MA 4.3 OHM TH
IM04EBR56JVishay DaleFIXED IND 560NH 1.15A 135MOHM TH
IM04EB681JVishay DaleFIXED IND 680UH 81MA 27.2 OHM TH
IM04EBR56KVishay DaleFIXED IND 560NH 1.15A 135MOHM TH
IM04EBR68KVishay DaleFIXED IND 680NH 1.1A 150 MOHM TH
IM04ER100KVishay DaleFIXED IND 10UH 290MA 900 MOHM TH
IM04EB750JVishay DaleFIXED IND 75UH 147MA 3.7 OHM TH
IM04EBR82JVishay DaleFIXED IND 820NH 900MA 220MOHM TH
IM04ER100JVishay DaleFIXED IND 10UH 290MA 900 MOHM TH
IM04EB820JVishay DaleFIXED IND 82UH 143MA 3.9 OHM THDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.