- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Miljöinformation
Environmental Status Syfer.pdf1808JA250152MXTSPU tekniska specifikationer
Knowles Syfer - 1808JA250152MXTSPU Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Knowles Syfer - 1808JA250152MXTSPU
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Knowles Syfer |
| Spänningsvärde | 250V |
| Tolerans | ±20% |
| Tjocklek (Max) | 0.079" (2.00mm) |
| Temperatur koefficient | X7R |
| Storlek / Dimension | 0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm) |
| Serier | - |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 1808 (4520 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp | Surface Mount, MLCC |
| Bly stil | - |
| Spridning av bly | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - |
| Funktioner | High Voltage |
| Felaktighet | - |
| Kapacitans | 1500 pF |
| Basproduktnummer | 1808J |
| tillämpningar | General Purpose |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Knowles Syfer 1808JA250152MXTSPU.
| Produktattribut | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | 1808JA250152MXRSPU | 1808JA250152MXTSP | 1808JA250152MXRSP | 1808JA250152MSTSYX |
| Tillverkare | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer | Knowles Syfer |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Temperatur koefficient | - | - | - | - |
| Kapacitans | - | - | - | - |
| Tjocklek (Max) | - | - | - | - |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| Spridning av bly | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Felaktighet | - | - | - | - |
| tillämpningar | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Bly stil | - | - | - | - |
| Tolerans | - | - | - | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Spänningsvärde | - | - | - | - |
| betyg | - | - | - | - |
Ladda ner 1808JA250152MXTSPU PDF -datablad och Knowles Syfer -dokumentation för 1808JA250152MXTSPU - Knowles Syfer.
1808JA250152MSTSYXKnowles SyferCAP CER AUTOMOTIVE
1808JA250152MSTUYSKnowles SyferCAP CER AUTOMOTIVE
1808JA250152MSTSYSKnowles SyferCAP CER AUTOMOTIVE
1808JA250152MSRUYSKnowles SyferCAP CER AUTOMOTIVE
1808JA250152MSRUYXKnowles SyferCAP CER AUTOMOTIVE
1808JA250180FGRS2XKnowles SyferCAP CER MLCC 1808
1808JA250152MSTUYXKnowles SyferCAP CER AUTOMOTIVEDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.