- Bran***Lewis
- 2026/05/11
LT1671IS8 tekniska specifikationer
Linear Technology - LT1671IS8 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Linear Technology - LT1671IS8
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Linear Technology |
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±) | 4.5V ~ 10V, ±2.25V ~ 5V |
| Spänning - Ingångsförskjutning (Max) | 2.5mV @ ±5V |
| Typ | General Purpose |
| Leverantörs Device Package | 8-SO |
| Serier | - |
| Utbredningsfördröjning (Max) | 100ns |
| Förpackning / Fodral | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Paket | Bulk |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Utmatningstyp | CMOS, Complementary, TTL |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Antal element | 1 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| hysteres | - |
| Nuvarande - Quiescent (Max) | 200µA, 800µA |
| Strömutgång (Typ) | 20mA |
| Aktuell - Inmatningsfel (Max) | 0.12µA @ ±15V |
| CMRR, PSRR (Typ) | 100dB, 85dB PSRR |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | RoHS icke-överensstämmande |
| Nå status | Vendor Undefined |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Linear Technology LT1671IS8.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | LT1671IS8#PBF | LT1671IS8#TRPBF | LT1671IS8 | LT1671CMS8#PBF |
| Tillverkare | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Serier | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nuvarande - Quiescent (Max) | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| hysteres | - | - | - | - |
| Utbredningsfördröjning (Max) | - | - | - | - |
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±) | - | - | - | - |
| Antal element | - | - | - | - |
| Spänning - Ingångsförskjutning (Max) | - | - | - | - |
| Strömutgång (Typ) | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Aktuell - Inmatningsfel (Max) | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Utmatningstyp | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| CMRR, PSRR (Typ) | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
LT1671IS8#PBFLinear Technology
LT1672CN8#PBFLinear TechnologyIC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8DIP
LT1671CS8#PBFLinear Technology
LT1671CS8Linear Technology / Analog Devices
LT1671CMS8#PBFLinear Technology
LT1672CMS8Linear Technology / Analog Devices
LT1664IGLT
LT1660IGLTDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.