- Bran***Lewis
- 2026/05/11
BQ3287EMT tekniska specifikationer
Texas Instruments - BQ3287EMT Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Texas Instruments - BQ3287EMT
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Texas Instruments |
| Spänning - Tillförsel, Batteri | - |
| Spänning - Tillförsel | 4.5V ~ 5.5V |
| Typ | Clock/Calendar |
| Tidsformat | HH:MM:SS (12/24 hr) |
| Leverantörs Device Package | 24-DIP Module |
| Serier | - |
| Förpackning / Fodral | 24-DIP Module (0.61', 15.49mm) |
| Paket | Tube |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Minnesstorlek | 242B |
| Gränssnitt | Parallel |
| Funktioner | Alarm, Daylight Savings, Leap Year, NVSRAM, Square Wave Output |
| Datumformat | YY-MM-DD-dd |
| Nuvarande - Timekeeping (Max) | - |
| Basproduktnummer | BQ3287 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Texas Instruments BQ3287EMT.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | BQ3287EAMT | BQ3287MT-SB2 | BQ3285S-SB2TR | BQ3285S-SB2TRG4 |
| Tillverkare | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Typ | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Datumformat | - | - | - | - |
| Minnesstorlek | - | - | - | - |
| Spänning - Tillförsel | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Nuvarande - Timekeeping (Max) | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tidsformat | - | - | - | - |
| Gränssnitt | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Spänning - Tillförsel, Batteri | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
BQ3287AMT-ITexas Instruments
BQ3287MT-ITexas Instruments
BQ3287EMT-SB2Texas Instruments
BQ33100PWTexas InstrumentsIC BATT SUPERCAP 2-5C 24TSSOP
BQ33100Texas Instruments
BQ3285STexas Instruments
BQ3287MTITexas Instruments
BQ3287AMT-SB2Texas Instruments
BQ3287AMTTexas Instruments
BQ3285QBQ
BQ3287MTBENCHMARQDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.