- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Vill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $0.035 | $0.04 |
CR016R81F tekniska specifikationer
Meritek - CR016R81F Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Meritek - CR016R81F
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Meritek |
| Tolerans | ±1% |
| Temperatur koefficient | ±200ppm/°C |
| Leverantörs Device Package | - |
| Storlek / Dimension | 0.248" L x 0.124" W (6.30mm x 3.15mm) |
| Motstånd | 6.81 Ohms |
| betyg | - |
| Effekt (Watt) | 1W |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Förpackning / Fodral | 2512 (6432 Metric) |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 155°C |
| Antal uppsägningar | 2 |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Funktioner | - |
| Felaktighet | - |
| Sammansättning | Thick Film |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Meritek CR016R81F.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | CR016R91F | CR016R98F | CR016R19F | CR016R80F |
| Tillverkare | Meritek | Meritek | Meritek | Meritek |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Felaktighet | - | - | - | - |
| Temperatur koefficient | - | - | - | - |
| Tolerans | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Effekt (Watt) | - | - | - | - |
| Sammansättning | - | - | - | - |
| Antal uppsägningar | - | - | - | - |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| betyg | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Motstånd | - | - | - | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - | - | - | - |
CR016R98FMeritekRES SMD 6.98 OHM 1% 1W 2512
CR017061FMeritekRES SMD 7.06K OHM 1% 1W 2512
CR016R73FMeritekRES SMD 6.73 OHM 1% 1W 2512
CR017152FMeritekRES SMD 71.5K OHM 1% 1W 2512
CR016R91FMeritekRES SMD 6.91 OHM 1% 1W 2512
CR017153FMeritekRES SMD 715K OHM 1% 1W 2512
CR017001FMeritekRES SMD 7K OHM 1% 1W 2512
CR016R49FMeritekRES SMD 6.49 OHM 1% 1W 2512
CR016R80FMeritekRES SMD 6.8 OHM 1% 1W 2512
CR017150FMeritekRES SMD 715 OHM 1% 1W 2512
CR017151FMeritekRES SMD 7.15K OHM 1% 1W 2512
CR016R65FMeritekRES SMD 6.65 OHM 1% 1W 2512Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.