- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN -montering/ursprung
Manufacturing Change 23/Feb/2021.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $47.22 | $47.22 |
JANTX1N5544DUR-1 tekniska specifikationer
Microchip Technology - JANTX1N5544DUR-1 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Microchip Technology - JANTX1N5544DUR-1
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Microchip Technology |
| Spänning - Zener (Nom) (Vz) | 28 V |
| Spänning - Framåt (Vf) (Max) @ Om | 1.1 V @ 200 mA |
| Tolerans | ±1% |
| Leverantörs Device Package | DO-213AA |
| Serier | Military, MIL-PRF-19500/437 |
| Effekt - Max | 500 mW |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Förpackning / Fodral | DO-213AA (Glass) |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -65°C ~ 175°C |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Impedans (Max) (Zzt) | 100 Ohms |
| Ström - Omvänd läckage @ Vr | 10 nA @ 25.2 V |
| Basproduktnummer | 1N5544 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | RoHS icke-överensstämmande |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Microchip Technology JANTX1N5544DUR-1.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | JANTX1N5544DUR-1/TR | JANTX1N5544BUR-1 | JANTX1N5544CUR-1/TR | JANTX1N5544CUR-1 |
| Tillverkare | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology | Microchip Technology |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tolerans | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Spänning - Zener (Nom) (Vz) | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Spänning - Framåt (Vf) (Max) @ Om | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ström - Omvänd läckage @ Vr | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Impedans (Max) (Zzt) | - | - | - | - |
| Effekt - Max | - | - | - | - |
Ladda ner JANTX1N5544DUR-1 PDF -datablad och Microchip Technology -dokumentation för JANTX1N5544DUR-1 - Microchip Technology.
JANTX1N5544D-1Microchip TechnologyDIODE ZENER 28V 500MW DO35
JANTX1N5545C-1Microchip TechnologyDIODE ZENER 30V 500MW DO35
JANTX1N5544B-1/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANTX1N5545C-1/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANTX1N5544C-1Microchip TechnologyDIODE ZENER 28V 500MW DO35
JANTX1N5545B-1/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANTX1N5544C-1/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANTX1N5545B-1Microchip TechnologyDIODE ZENER 30V 500MW DO35
JANTX1N5544D-1/TRMicrochip TechnologyVOLTAGE REGULATOR
JANTX1N5545BUR-1MACOM Technology SolutionsDIODE ZENER 30V DO213AADin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.