- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Delnummereringshandbok
Cylindrical Battery Holders.pdfAndra relaterade dokument
Cylindrical Battery Holders.pdfHtml -datablad
Cylindrical Battery Holders.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 100+ | $0.001 | $0.10 |
| 1000+ | $0.001 | $1.00 |
| 3000+ | $0.001 | $3.00 |
| 15000+ | $0.001 | $15.00 |
| 45000+ | $0.001 | $45.00 |
GRM0335C1H101JA01D tekniska specifikationer
Murata Electronics - GRM0335C1H101JA01D Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Murata Electronics - GRM0335C1H101JA01D
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Murata Electronics |
| Spänningsvärde | 50V |
| Tolerans | ±5% |
| Tjocklek (Max) | 0.013' (0.33mm) |
| Temperatur koefficient | C0G, NP0 |
| Storlek / Dimension | 0.024' L x 0.012' W (0.60mm x 0.30mm) |
| Serier | GRM |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 0201 (0603 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Bly stil | - |
| Spridning av bly | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - |
| Funktioner | - |
| Kapacitans | 100 pF |
| Basproduktnummer | GRM0335C1H |
| tillämpningar | General Purpose |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Murata Electronics GRM0335C1H101JA01D.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | GRM0335C1H101FA01D | GRM0335C1H101GA01D | GRM0335C1H100JA01D | GRM0335C1H101JA01J |
| Tillverkare | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Bly stil | - | - | - | - |
| tillämpningar | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tjocklek (Max) | - | - | - | - |
| Spänningsvärde | - | - | - | - |
| Temperatur koefficient | - | - | - | - |
| betyg | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Serier | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Kapacitans | - | - | - | - |
| Spridning av bly | - | - | - | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Tolerans | - | - | - | - |
Ladda ner GRM0335C1H101JA01D PDF -datablad och Murata Electronics -dokumentation för GRM0335C1H101JA01D - Murata Electronics.
GRM0335C1H101FA01JMurata ElectronicsCAP CER 100PF 50V C0G 0201
GRM0335C1H101JA01AMurata Power Solutions
GRM0335C1H102JE01JMurata ElectronicsCAP CER 1000PF 50V C0G 0201
GRM0335C1H110GA01JMurata ElectronicsCAP CER 11PF 50V C0G 0201
GRM0335C1H102JA01DMurata Power Solutions
GRM0335C1H102GE01JMurata ElectronicsCAP CER 1000PF 50V C0G 0201Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.