- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
Cylindrical Battery Holders.pdfDelnummereringshandbok
Cylindrical Battery Holders.pdfGRM0335C2A7R0DA01D tekniska specifikationer
Murata Electronics - GRM0335C2A7R0DA01D Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Murata Electronics - GRM0335C2A7R0DA01D
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Murata Electronics |
| Spänningsvärde | 100V |
| Tolerans | ±0.5pF |
| Tjocklek (Max) | 0.013' (0.33mm) |
| Temperatur koefficient | C0G, NP0 |
| Storlek / Dimension | 0.024' L x 0.012' W (0.60mm x 0.30mm) |
| Serier | GRM |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 0201 (0603 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Bly stil | - |
| Spridning av bly | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - |
| Funktioner | - |
| Kapacitans | 7 pF |
| Basproduktnummer | GRM0335C2A |
| tillämpningar | General Purpose |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Murata Electronics GRM0335C2A7R0DA01D.
| Produktattribut | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | GRM0335C2A7R0CA01D | GRM0335C2A7R0DA01J | GRM0335C2A7R0BA01D | GRM0335C2A7R1DA01D |
| Tillverkare | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Bly stil | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Spänningsvärde | - | - | - | - |
| tillämpningar | - | - | - | - |
| Tjocklek (Max) | - | - | - | - |
| Kapacitans | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Spridning av bly | - | - | - | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Serier | - | - | - | - |
| Tolerans | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Temperatur koefficient | - | - | - | - |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| betyg | - | - | - | - |
Ladda ner GRM0335C2A7R0DA01D PDF -datablad och Murata Electronics -dokumentation för GRM0335C2A7R0DA01D - Murata Electronics.
GRM0335C2A750GA01DMurata ElectronicsCAP CER 75PF 100V C0G 0201
GRM0335C2A7R1BA01DMurata ElectronicsCAP CER 7.1PF 100V C0G 0201
GRM0335C2A7R1BA01JMurata ElectronicsCAP CER 7.1PF 100V C0G 0201
GRM0335C2A7R0WA01DMurata ElectronicsCAP CER 7PF 100V C0G 0201
GRM0335C2A7R0WA01JMurata ElectronicsCAP CER 7PF 100V C0G 0201
GRM0335C2A6R9WA01JMurata ElectronicsCAP CER 6.9PF 100V C0G 0201
GRM0335C2A7R0BA01DMurata ElectronicsCAP CER 7PF 100V C0G 0201
GRM0335C2A7R0BA01JMurata ElectronicsCAP CER 7PF 100V C0G 0201
GRM0335C2A750GA01JMurata ElectronicsCAP CER 75PF 100V C0G 0201Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.