- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
Cylindrical Battery Holders.pdfDelnummereringshandbok
Cylindrical Battery Holders.pdfGRM1885C1H2R7CA01D tekniska specifikationer
Murata Electronics - GRM1885C1H2R7CA01D Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Murata Electronics - GRM1885C1H2R7CA01D
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Murata Electronics |
| Spänningsvärde | 50V |
| Tolerans | ±0.25pF |
| Tjocklek (Max) | 0.035' (0.90mm) |
| Temperatur koefficient | C0G, NP0 |
| Storlek / Dimension | 0.063' L x 0.031' W (1.60mm x 0.80mm) |
| Serier | GRM |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 0603 (1608 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp | Surface Mount, MLCC |
| Bly stil | - |
| Spridning av bly | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - |
| Funktioner | - |
| Felaktighet | - |
| Kapacitans | 2.7 pF |
| Basproduktnummer | GRM1885C1H |
| tillämpningar | General Purpose |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Murata Electronics GRM1885C1H2R7CA01D.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | GRM1885C1H2R7CA01J | GRM1885C1H2R6CA01D | GRM1885C1H2R7BA01D | GRM1885C1H2R7CZ01D |
| Tillverkare | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Temperatur koefficient | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Spänningsvärde | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Spridning av bly | - | - | - | - |
| tillämpningar | - | - | - | - |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| Bly stil | - | - | - | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - | - | - | - |
| betyg | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Felaktighet | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tjocklek (Max) | - | - | - | - |
| Kapacitans | - | - | - | - |
| Tolerans | - | - | - | - |
Ladda ner GRM1885C1H2R7CA01D PDF -datablad och Murata Electronics -dokumentation för GRM1885C1H2R7CA01D - Murata Electronics.
GRM1885C1H2R8WA01DMurata ElectronicsCAP CER 2.8PF 50V C0G 0603
GRM1885C1H2R8BA01DMurata ElectronicsCAP CER 2.8PF 50V C0G 0603
GRM1885C1H2R6WA01DMurata ElectronicsCAP CER 2.6PF 50V C0G 0603
GRM1885C1H2R6BA01DMurata ElectronicsCAP CER 2.6PF 50V C0G 0603
GRM1885C1H2R7WA01DMurata ElectronicsCAP CER 2.7PF 50V C0G 0603
GRM1885C1H2R5WA01DMurata ElectronicsCAP CER 2.5PF 50V C0G 0603
GRM1885C1H2R9BA01DMurata ElectronicsCAP CER 2.9PF 50V C0G 0603Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.