- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Delnummereringshandbok
Cylindrical Battery Holders.pdfHtml -datablad
Cylindrical Battery Holders.pdfGRM1887U1A223JA01D tekniska specifikationer
Murata Electronics - GRM1887U1A223JA01D Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Murata Electronics - GRM1887U1A223JA01D
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Murata Electronics |
| Spänningsvärde | 10V |
| Tolerans | ±5% |
| Tjocklek (Max) | 0.035' (0.90mm) |
| Temperatur koefficient | U2J |
| Storlek / Dimension | 0.063' L x 0.031' W (1.60mm x 0.80mm) |
| Serier | GRM |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 0603 (1608 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp | Surface Mount, MLCC |
| Bly stil | - |
| Spridning av bly | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - |
| Funktioner | - |
| Felaktighet | - |
| Kapacitans | 0.022 µF |
| Basproduktnummer | GRM1887U1A |
| tillämpningar | General Purpose |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Murata Electronics GRM1887U1A223JA01D.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | GRM1887U1A123JA01D | GRM1887U1A273JA01D | GRM1887U1A243JA01D | GRM1887U1A223JA01J |
| Tillverkare | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| Temperatur koefficient | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tolerans | - | - | - | - |
| Spridning av bly | - | - | - | - |
| Spänningsvärde | - | - | - | - |
| Bly stil | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Kapacitans | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| betyg | - | - | - | - |
| tillämpningar | - | - | - | - |
| Tjocklek (Max) | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Höjd - Sittande (Max) | - | - | - | - |
| Felaktighet | - | - | - | - |
Ladda ner GRM1887U1A223JA01D PDF -datablad och Murata Electronics -dokumentation för GRM1887U1A223JA01D - Murata Electronics.
GRM1887U1A273JA01JMurata ElectronicsCAP CER 27000PF 10V U2J 0603
GRM1887U1A303JA01JMurata ElectronicsCAP CER 30000PF 10V U2J 0603
GRM1887U0J303JA01JMurata ElectronicsCAP CER 30000PF 6.3V U2J 0603
GRM1887U1A333JA01DMurata ElectronicsCAP CER 33000PF 10V U2J 0603
GRM1887U1A223JA01JMurata ElectronicsCAP CER 22000PF 10V U2J 0603
GRM1887U1A333JA01JMurata ElectronicsCAP CER 33000PF 10V U2J 0603
GRM1887U1A183JA01JMurata ElectronicsCAP CER 18000PF 10V U2J 0603
GRM1887U1A273JA01DMurata ElectronicsCAP CER 27000PF 10V U2J 0603
GRM1887U1A303JA01DMurata ElectronicsCAP CER 30000PF 10V U2J 0603
GRM1887U1A243JA01JMurata ElectronicsCAP CER 24000PF 10V U2J 0603
GRM1887U1A153JA01JMurata ElectronicsCAP CER 15000PF 10V U2J 0603
GRM1887U0J333JA01JMurata ElectronicsCAP CER 33000PF 6.3V U2J 0603
GRM1887U1A243JA01DMurata ElectronicsCAP CER 0.024UF 10V U2J 0603
GRM1887U1A123JA01JMurata ElectronicsCAP CER 12000PF 10V U2J 0603Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.