- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
Cylindrical Battery Holders.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $236.23 | $236.23 |
D4A-2502-N tekniska specifikationer
Omron Automation and Safety - D4A-2502-N Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Omron Automation and Safety - D4A-2502-N
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Omron Automation |
| Spänningsvärde - DC | 30 V |
| Spänningsvärde - AC | 125 V |
| Avslutningsstil | Screw Terminal |
| Byt funktion | On-Mom |
| Serier | D4A |
| Release Force | 5.103gfm |
| förrörelse | 7° |
| Paket | Bulk |
| Överrörelse rörelse~~POS=HEADCOMP | 75° |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 100°C |
| Driftsposition | - |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Operativstyrka | 40gfm |
| Monteringstyp | Chassis Mount |
| Mekaniskt liv | 30,000,000 Cycles |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Funktioner | - |
| Elektriskt liv | 750,000 Cycles |
| Differential Resa | 5° |
| Current Rating (AMPS) | 5A (AC), 3A (DC) |
| Krets | DPDT (DB/DM) |
| Basproduktnummer | D4A |
| Aktuator typ | Side Rotary - No Lever |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | Överensstämmer med RoHS |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.50.9055 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Omron Automation and Safety D4A-2502-N.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | D4A-2506-N | D4A-2509-N | D4A-2504-N | D4A-2510-N |
| Tillverkare | Omron Automation and Safety | Omron Automation and Safety | Omron Automation and Safety | Omron Automation and Safety |
| Serier | - | - | - | - |
| Aktuator typ | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Elektriskt liv | - | - | - | - |
| Överrörelse rörelse~~POS=HEADCOMP | - | - | - | - |
| Differential Resa | - | - | - | - |
| Operativstyrka | - | - | - | - |
| Release Force | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Byt funktion | - | - | - | - |
| Krets | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Avslutningsstil | - | - | - | - |
| Spänningsvärde - AC | - | - | - | - |
| Spänningsvärde - DC | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Current Rating (AMPS) | - | - | - | - |
| Driftsposition | - | - | - | - |
| Mekaniskt liv | - | - | - | - |
| förrörelse | - | - | - | - |
Ladda ner D4A-2502-N PDF -datablad och Omron Automation and Safety -dokumentation för D4A-2502-N - Omron Automation and Safety.
D4A-2512-NOmron Automation and SafetySWITCH SNAP ACTION DPDT 5A 125V
D4A-2514-NOmron Automation and SafetySWITCH SNAP ACTION DPDT 5A 125V
D4A-1E03NOmron Automation and SafetySWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
D4A-2507-V-NOmron Automation and SafetySWITCH SNAP ACTION DPDT 5A 125V
D4A-1E11NOmron Automation and SafetySWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
D4A-2504-NOmron Automation and SafetySWITCH SNAP ACTION DPDT 5A 125V
D4A-1E11N-FOmron Automation and SafetySWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
D4A-1E10NOmron Automation and SafetySWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
D4A-2506-NOmron Automation and SafetySWITCH SNAP ACTION DPDT 5A 125VDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.