- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
MPP10(W) Series.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $53.05 | $53.05 |
MPP10-24S24WB tekniska specifikationer
P-DUKE Technology, Inc. - MPP10-24S24WB Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som P-DUKE Technology, Inc. - MPP10-24S24WB
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | P-DUKE Technology, Inc. |
| Spänning - utgång 4 | - |
| Spänning - utgång 3 | - |
| Spänning - utgång 2 | - |
| Spänning - utgång 1 | 24V |
| Spänning - Isolering | 5 kV |
| Spänning - Ingång (Min) | 9V |
| Spänning - Ingång (Max) | 36V |
| Typ | Isolated Module |
| Leverantörs Device Package | - |
| Storlek / Dimension | 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) |
| Serier | MPP10W (10W) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Effekt (Watt) | 10 W |
| Förpackning / Fodral | 24-DIP Module, 6 Leads |
| Paket | Tube |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 105°C (With Derating) |
| Antal utgångar | 1 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Funktioner | Adjustable Output |
| Effektivitet | 89% |
| Ström - Utgång (Max) | 416mA |
| Kontrollfunktioner | - |
| Godkännandebyrå | CB, CE, cURus, FCC |
| tillämpningar | ITE (Commercial), Medical |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som P-DUKE Technology, Inc. MPP10-24S24WB.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | MPP10-24S24WA | MPP10-24S12WB | MPP10-24S24B | MPP10-24S3P3WB |
| Tillverkare | P-DUKE Technology, Inc. | P-DUKE Technology, Inc. | P-DUKE Technology, Inc. | P-DUKE Technology, Inc. |
| Spänning - Ingång (Max) | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| tillämpningar | - | - | - | - |
| Antal utgångar | - | - | - | - |
| Spänning - utgång 4 | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Spänning - Ingång (Min) | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| Kontrollfunktioner | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Spänning - Isolering | - | - | - | - |
| Ström - Utgång (Max) | - | - | - | - |
| Effektivitet | - | - | - | - |
| Spänning - utgång 1 | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Spänning - utgång 3 | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Godkännandebyrå | - | - | - | - |
| Spänning - utgång 2 | - | - | - | - |
| Effekt (Watt) | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Ladda ner MPP10-24S24WB PDF -datablad och P-DUKE Technology, Inc. -dokumentation för MPP10-24S24WB - P-DUKE Technology, Inc..
Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.