- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
VIPER20(DIP)-E.pdfVIPER20DIP-E tekniska specifikationer
STMicroelectronics - VIPER20DIP-E Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som STMicroelectronics - VIPER20DIP-E
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | STMicroelectronics |
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd) | 8V ~ 15V |
| Spänning - Starta upp | 11 V |
| Spänning - Uppdelning | 620V |
| Topologi | Flyback |
| Leverantörs Device Package | 8-DIP |
| Serier | VIPER™ |
| Effekt (Watt) | 20 W |
| Förpackning / Fodral | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Paket | Tube |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Utgångsisolering | Isolated |
| Driftstemperatur | - |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Intern strömbrytare | Yes |
| Frekvensomkoppling | Up to 200kHz |
| Felskydd | Current Limiting, Over Temperature |
| Driftscykel | - |
| Kontrollfunktioner | - |
| Basproduktnummer | VIPER20 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som STMicroelectronics VIPER20DIP-E.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | VIPER20ADIP-E | VIPER20ASPTR-E | VIPER22ADIP | VIPER20A-22-E |
| Tillverkare | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Topologi | - | - | - | - |
| Intern strömbrytare | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Serier | - | - | - | - |
| Felskydd | - | - | - | - |
| Kontrollfunktioner | - | - | - | - |
| Effekt (Watt) | - | - | - | - |
| Utgångsisolering | - | - | - | - |
| Spänning - Starta upp | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Spänning - Uppdelning | - | - | - | - |
| Frekvensomkoppling | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Driftscykel | - | - | - | - |
Ladda ner VIPER20DIP-E PDF -datablad och STMicroelectronics -dokumentation för VIPER20DIP-E - STMicroelectronics.
VIPER20ASTMicroelectronics
VIPER21ASTMicroelectronics
VIPER20ASP-ESTMicroelectronics
VIPER20BSPSTMicroelectronics
VIPER20ASPSTMicroelectronics
VIPER22A/VIP22ASTMicroelectronics
VIPER20SPSTMicroelectronics
VIPER22XINBOLEDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.