- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Html -datablad
Multitlayer Ceramic Cap Catalog.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 50+ | $0.011 | $0.55 |
| 500+ | $0.009 | $4.50 |
| 2000+ | $0.008 | $16.00 |
| 4000+ | $0.008 | $32.00 |
| 24000+ | $0.007 | $168.00 |
| 50000+ | $0.007 | $350.00 |
CL21X106KOQNNNE tekniska specifikationer
Samsung Electro-Mechanics - CL21X106KOQNNNE Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Samsung Electro-Mechanics - CL21X106KOQNNNE
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Samsung Electro-Mechanics |
| Spänningsvärde | 16V |
| Tolerans | ±10% |
| Tjocklek (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Temperatur koefficient | X6S |
| Storlek / Dimension | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Serier | CL |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 0805 (2012 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstyp | Surface Mount, MLCC |
| Bly stil | - |
| Spridning av bly | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - |
| Funktioner | - |
| Felaktighet | - |
| Kapacitans | 10 µF |
| tillämpningar | General Purpose |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Samsung Electro-Mechanics CL21X106KOQNNNE.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | CL21X106KQQNNNE | CL21X106KOQNNWE | CL21X106MOQNNNE | CL21X106KAYNNNE |
| Tillverkare | Samsung Electro-Mechanics | Samsung Electro-Mechanics | Samsung Electro-Mechanics | Samsung Electro-Mechanics America, Inc. |
| betyg | - | - | - | - |
| Tolerans | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Temperatur koefficient | - | - | - | - |
| Bly stil | - | - | - | - |
| Tjocklek (Max) | - | - | - | - |
| Felaktighet | - | - | - | - |
| Kapacitans | - | - | - | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - | - | - | - |
| Spridning av bly | - | - | - | - |
| Spänningsvärde | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| tillämpningar | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Ladda ner CL21X106KOQNNNE PDF -datablad och Samsung Electro-Mechanics -dokumentation för CL21X106KOQNNNE - Samsung Electro-Mechanics.
CL21M106KOBVPNESamsung Electro-MechanicsCAP CER 10UF 16V X8M 0805
CL21X-63V104JTC
CL21X-63V154JTCDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.