- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
Cylindrical Battery Holders.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $0.21 | $0.21 |
SC54-121 tekniska specifikationer
Signal Transformer - SC54-121 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Signal Transformer - SC54-121
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Signal Transformer |
| Typ | Wirewound |
| Tolerans | ±20% |
| Leverantörs Device Package | - |
| Storlek / Dimension | 0.240' L x 0.217' W (6.10mm x 5.50mm) |
| Skärm | Unshielded |
| Serier | SC54 |
| betyg | - |
| Q @ Freq | - |
| Förpackning / Fodral | Nonstandard |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Material - Kärna | - |
| Induktansfrekvens - Test | 1 kHz |
| Induktans | 120 µH |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.189' (4.80mm) |
| Frekvens - Självresonans | - |
| DC-resistans (DCR) | 930mOhm Max |
| Current Rating (AMPS) | 580 mA |
| Aktuell - mättnad (ISAT) | 480mA |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Signal Transformer SC54-121.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | SC54-101 | SC54-221 | SC54-120 | SC54-181 |
| Tillverkare | Signal Transformer | Signal Transformer | Signal Transformer | Signal Transformer |
| Höjd - Sittande (Max) | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serier | - | - | - | - |
| Tolerans | - | - | - | - |
| Aktuell - mättnad (ISAT) | - | - | - | - |
| Frekvens - Självresonans | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Induktans | - | - | - | - |
| Induktansfrekvens - Test | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Current Rating (AMPS) | - | - | - | - |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| Material - Kärna | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| betyg | - | - | - | - |
| Q @ Freq | - | - | - | - |
| Skärm | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ | - | - | - | - |
| DC-resistans (DCR) | - | - | - | - |
Ladda ner SC54-121 PDF -datablad och Signal Transformer -dokumentation för SC54-121 - Signal Transformer.
Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.