- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Html -datablad
ExMxxDKKx Drawing.pdfMiljöinformation
Sullins Connector Solutions REACH.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $13.40 | $13.40 |
EBM28DKKN tekniska specifikationer
Sullins Connector Solutions - EBM28DKKN Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Sullins Connector Solutions - EBM28DKKN
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Sullins Connector Solutions |
| Uppsägning | Wire Wrap |
| Serier | - |
| Läsa upp | Dual |
| Tonhöjd | 0.156' (3.96mm) |
| Paket | Tray |
| Driftstemperatur | -65°C ~ 125°C |
| Antal rader | 2 |
| Antal positioner / Bay / Row | 28 |
| Antal positioner | 56 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Material - Isolering | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Kön | Female |
| Fläns Feature | - |
| Funktioner | - |
| Kontakt typ | Cantilever |
| Kontaktmaterial | Phosphor Bronze |
| Kontakt Slutför tjocklek | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Slutför | Gold |
| Färg | Black |
| Kort typ | Non Specified - Dual Edge |
| Korttjocklek | 0.062' (1.57mm) |
| Basproduktnummer | EBM28 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | Not Applicable |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Sullins Connector Solutions EBM28DKKN.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | EBM28DKKH | EBM28DKLN | EBM28DKKI | EBM28DRAN |
| Tillverkare | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Kort typ | - | - | - | - |
| Antal rader | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Kontakt typ | - | - | - | - |
| Kön | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Antal positioner / Bay / Row | - | - | - | - |
| Kontakt Slutför tjocklek | - | - | - | - |
| Läsa upp | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tonhöjd | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Korttjocklek | - | - | - | - |
| Material - Isolering | - | - | - | - |
| Färg | - | - | - | - |
| Antal positioner | - | - | - | - |
| Kontakt Slutför | - | - | - | - |
| Fläns Feature | - | - | - | - |
| Kontaktmaterial | - | - | - | - |
| Uppsägning | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
Ladda ner EBM28DKKN PDF -datablad och Sullins Connector Solutions -dokumentation för EBM28DKKN - Sullins Connector Solutions.
EBM28DCWNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
EBM28DKKHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
EBM28DKLNSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
EBM28DCWISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
EBM28DCWDSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
EBM28DKLHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
EBM28DRAHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
EBM28DKLISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
EBM28DCWTSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
EBM28DCWSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
EBM28DREFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
EBM28DKKISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
EBM28DRAISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
EBM28DCWHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
EBM28DCTT-S288Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156
EBM28DRANSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.