- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
xxCxxDRAx Drawing.pdfHtml -datablad
xxCxxDRAx Drawing.pdfMiljöinformation
Sullins Connector Solutions REACH.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $12.761 | $12.76 |
HSC19DRAH tekniska specifikationer
Sullins Connector Solutions - HSC19DRAH Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Sullins Connector Solutions - HSC19DRAH
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Sullins Connector Solutions |
| Uppsägning | Solder |
| Serier | - |
| Läsa upp | Dual |
| Tonhöjd | 0.100" (2.54mm) |
| Paket | Tube |
| Driftstemperatur | -65°C ~ 125°C |
| Antal rader | 2 |
| Antal positioner / Bay / Row | 19 |
| Antal positioner | 38 |
| Monteringstyp | Through Hole, Right Angle |
| Material - Isolering | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Kön | Female |
| Fläns Feature | Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia |
| Funktioner | - |
| Kontakt typ | Full Bellows |
| Kontaktmaterial | Beryllium Copper |
| Kontakt Slutför tjocklek | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Slutför | Gold |
| Färg | Blue |
| Kort typ | Non Specified - Dual Edge |
| Korttjocklek | 0.062" (1.57mm) |
| Basproduktnummer | HSC19 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | Not Applicable |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Sullins Connector Solutions HSC19DRAH.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | HSC19DRAH-S734 | HSC19DRAI | HSC19DRAS-S734 | HSC19DRAI-S734 |
| Tillverkare | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions | Sullins Connector Solutions |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tonhöjd | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Fläns Feature | - | - | - | - |
| Material - Isolering | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Uppsägning | - | - | - | - |
| Antal rader | - | - | - | - |
| Läsa upp | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kön | - | - | - | - |
| Kontakt typ | - | - | - | - |
| Antal positioner / Bay / Row | - | - | - | - |
| Korttjocklek | - | - | - | - |
| Kontakt Slutför tjocklek | - | - | - | - |
| Kontakt Slutför | - | - | - | - |
| Kontaktmaterial | - | - | - | - |
| Färg | - | - | - | - |
| Antal positioner | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Kort typ | - | - | - | - |
Ladda ner HSC19DRAH PDF -datablad och Sullins Connector Solutions -dokumentation för HSC19DRAH - Sullins Connector Solutions.
HSC18DRYS-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
HSC19DRASSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100
HSC18DTEFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
HSC19DRAISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100
HSC19DRANSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100
HSC18DTENSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
HSC19DREFSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100
HSC18DRYSSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
HSC19DRAN-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100
HSC19DREF-S13Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100
HSC18DTESSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
HSC18DTEHSullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
HSC18DRYS-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
HSC19DRAI-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100
HSC19DRAH-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100
HSC19DRAS-S734Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 38POS 0.100
HSC18DRYN-S93Sullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100
HSC18DTEISullins Connector SolutionsCONN EDGE DUAL FMALE 36POS 0.100Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.