- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
SXT834 Series.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $0.988 | $0.99 |
SXT83418DD16-25.000M tekniska specifikationer
Suntsu Electronics, Inc. - SXT83418DD16-25.000M Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Suntsu Electronics, Inc. - SXT83418DD16-25.000M
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Suntsu Electronics, Inc. |
| Typ | MHz Crystal |
| Storlek / Dimension | 0.315" L x 0.150" W (8.00mm x 3.80mm) |
| Serier | SXT834 |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 4-SOJ, 5.5mm pitch |
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | -10°C ~ 60°C |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftläge | Fundamental |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Lastkapacitet | 18pF |
| Höjd - Sittande (Max) | 0.098" (2.50mm) |
| Frekvens Tolerans | ±20ppm |
| Frekvensstabilitet | ±20ppm |
| Frekvens | 25 MHz |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | 60 Ohms |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | Överensstämmer med RoHS |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.60.0060 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Suntsu Electronics, Inc. SXT83418DD16-25.000M.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | SXT83418DD16-27.000M | SXT83418DD16-32.000M | SXT83418DD16-20.000M | SXT83418DD16-24.000M |
| Tillverkare | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. |
| Driftläge | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| betyg | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Frekvens Tolerans | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Frekvensstabilitet | - | - | - | - |
| Frekvens | - | - | - | - |
| Lastkapacitet | - | - | - | - |
| ESR (ekvivalent serieresistens) | - | - | - | - |
Ladda ner SXT83418DD16-25.000M PDF -datablad och Suntsu Electronics, Inc. -dokumentation för SXT83418DD16-25.000M - Suntsu Electronics, Inc..
Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.