- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
PSxxM,PSxxL Model.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $1.331 | $1.33 |
PS60M-0MC2FBR10K tekniska specifikationer
TT Electronics/BI - PS60M-0MC2FBR10K Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som TT Electronics/BI - PS60M-0MC2FBR10K
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | TT Electronics |
| Travel Range | 60mm |
| Tolerans | ±20% |
| Storlek / Dimension | Rectangular - 2.953" L x 0.354" W x 0.276" H (75.00mm x 9.00mm x 7.00mm) |
| Serier | PSxxM |
| Motstånd | 10 kOhms |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Effekt (Watt) | 0.2W, 1/5W |
| Paket | Tray |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Fader Type | Dual |
| Basproduktnummer | PS60 |
| Justeringstyp | Top |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | Överensstämmer med RoHS |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.40.8070 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som TT Electronics/BI PS60M-0MC2FBR10K.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | PS60M-0MC2FBR20K | PS60M-0MC2BR10K | PS60M-0MC2BR100K | PS60M-0MC1FBR10K |
| Tillverkare | TT Electronics/BI | TT Electronics/BI | TT Electronics/BI | TT Electronics/BI |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tolerans | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Effekt (Watt) | - | - | - | - |
| Travel Range | - | - | - | - |
| Motstånd | - | - | - | - |
| Justeringstyp | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Fader Type | - | - | - | - |
Ladda ner PS60M-0MC2FBR10K PDF -datablad och TT Electronics/BI -dokumentation för PS60M-0MC2FBR10K - TT Electronics/BI.
PS60M-0MC2BR20KNTT Electronics/BISLIDE POT 20K OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0MC1FBR10KTT Electronics/BISLIDE POT 10K OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0MC2FBR20KTT Electronics/BISLIDE POT 20K OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0ME1BR500KTT Electronics/BISLIDE POT 500K OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0MD1BR20KTT Electronics/BISLIDE POT 20K OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0MC2BR10KTT Electronics/BISLIDE POT 10K OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0MC2BR100KTT Electronics/BISLIDE POT 100K OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0MC1BR5KTT Electronics/BISLIDE POT 5K OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0ME1BR500TT Electronics/BISLIDE POT 500 OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0MC1BR10KTT Electronics/BISLIDE POT 10K OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0MC1BR50KTT Electronics/BISLIDE POT 50K OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0MC1BR100KTT Electronics/BISLIDE POT 100K OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0MD1AR20KTT Electronics/BISLIDE POT 20K OHM 0.1W TOP 60MM
PS60M-0ME1BR1MEGTT Electronics/BISLIDE POT 1M OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0ME1BR100KTT Electronics/BISLIDE POT 100K OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0ME1BR1KTT Electronics/BISLIDE POT 1K OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0MC1BR500TT Electronics/BISLIDE POT 500 OHM 0.2W TOP 60MM
PS60M-0ME1BR10KTT Electronics/BISLIDE POT 10K OHM 0.2W TOP 60MMDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.