- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Vill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $0.17 | $0.17 |
VJ1206A180JXEMC tekniska specifikationer
Vishay Vitramon - VJ1206A180JXEMC Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Vishay Vitramon - VJ1206A180JXEMC
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Vishay / Vitramon |
| Spänningsvärde | 500V |
| Tolerans | ±5% |
| Tjocklek (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| Temperatur koefficient | C0G, NP0 |
| Storlek / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serier | VJ |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 1206 (3216 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -55°C ~ 150°C |
| Monteringstyp | Surface Mount, MLCC |
| Bly stil | - |
| Spridning av bly | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - |
| Funktioner | - |
| Felaktighet | - |
| Kapacitans | 18 pF |
| Basproduktnummer | VJ1206 |
| tillämpningar | General Purpose |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Vishay Vitramon VJ1206A180JXEMC.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | VJ1206A180JXEAC31X | VJ1206A180JXEBC31X | VJ1206A180JXCMC | VJ1206A180JXEMP |
| Tillverkare | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon | Vishay Vitramon |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Felaktighet | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Tolerans | - | - | - | - |
| Bly stil | - | - | - | - |
| Temperatur koefficient | - | - | - | - |
| betyg | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Spänningsvärde | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| Tjocklek (Max) | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| tillämpningar | - | - | - | - |
| Spridning av bly | - | - | - | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - | - | - | - |
| Kapacitans | - | - | - | - |
Ladda ner VJ1206A180JXEMC PDF -datablad och Vishay Vitramon -dokumentation för VJ1206A180JXEMC - Vishay Vitramon.
VJ1206A180JXLBC31XVishay VitramonCAP CER
VJ1206A180JXLBP31XVishay VitramonCAP CER
VJ1206A180JXEBP31XVishay VitramonCAP CER
VJ1206A180JXEBC31XVishay VitramonCAP CER
VJ1206A180JXCBP31XVishay VitramonCAP CER
VJ1206A180JXEAP31XVishay VitramonCAP CER
VJ1206A180JXLAP31XVishay VitramonCAP CER
VJ1206A180JXLAC31XVishay VitramonCAP CER
VJ1206A180JXEAC31XVishay VitramonCAP CERDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.