- Bran***Lewis
- 2026/05/11
X9313USZ tekniska specifikationer
Xicor-Division of Intersil - X9313USZ Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Xicor-Division of Intersil - X9313USZ
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Xicor-Division of Intersil |
| Spänning - Tillförsel | 5V |
| Tolerans | ±20% |
| Temperaturkoefficient (Typ) | ±300ppm/°C |
| Avsmalning | Linear |
| Leverantörs Device Package | 8-SOIC |
| Serier | XDCP™ |
| Motstånd - Torkare (Ohms) (Typ) | 40 |
| Motstånd (ohm) | 50k |
| Förpackning / Fodral | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C |
| Antal kranar | 32 |
| Antal kretsar | 1 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Minnetyp | Non-Volatile |
| Gränssnitt | Up/Down (U/D, INC, CS) |
| Funktioner | - |
| Konfiguration | Potentiometer |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| HTSUS | 0000.00.0000 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Xicor-Division of Intersil X9313USZ.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | X9313USIZ | X9313USIZT1 | X9313USZT1 | X9313USZ |
| Tillverkare | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Minnetyp | - | - | - | - |
| Konfiguration | - | - | - | S/H-ADC |
| Temperaturkoefficient (Typ) | - | - | - | - |
| Antal kranar | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Spänning - Tillförsel | - | - | - | - |
| Antal kretsar | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Motstånd - Torkare (Ohms) (Typ) | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Gränssnitt | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Motstånd (ohm) | - | - | - | - |
| Tolerans | - | - | - | - |
| Avsmalning | - | - | - | - |
X9313WXICOR
X9313WDXICOR
X9313UST4XICORDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.