- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Vill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 50+ | $0.005 | $0.25 |
| 500+ | $0.004 | $2.00 |
| 1500+ | $0.004 | $6.00 |
| 4000+ | $0.003 | $12.00 |
| 24000+ | $0.003 | $72.00 |
| 48000+ | $0.003 | $144.00 |
CC0603KRX7R5BB105 tekniska specifikationer
YAGEO - CC0603KRX7R5BB105 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som YAGEO - CC0603KRX7R5BB105
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Yageo |
| Spänningsvärde | 6.3V |
| Tolerans | ±10% |
| Tjocklek (Max) | 0.035' (0.90mm) |
| Temperatur koefficient | X7R |
| Storlek / Dimension | 0.063' L x 0.031' W (1.60mm x 0.80mm) |
| Serier | CC |
| betyg | - |
| Förpackning / Fodral | 0603 (1608 Metric) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Monteringstyp | Surface Mount, MLCC |
| Bly stil | - |
| Spridning av bly | - |
| Höjd - Sittande (Max) | - |
| Funktioner | - |
| Felaktighet | - |
| Kapacitans | 1 µF |
| tillämpningar | General Purpose |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som YAGEO CC0603KRX7R5BB105.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | CC0603KRX7R5BB104 | CC0603KRX7R6BB105 | CC0603KRX7R6BB102 | CC0603KRX7R6BB104 |
| Tillverkare | YAGEO | YAGEO | YAGEO | YAGEO |
| tillämpningar | - | - | - | - |
| Spänningsvärde | - | - | - | - |
| Spridning av bly | - | - | - | - |
| Tjocklek (Max) | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Serier | - | - | - | - |
| Tolerans | - | - | - | - |
| Storlek / Dimension | - | - | - | - |
| Bly stil | - | - | - | - |
| betyg | - | - | - | - |
| Temperatur koefficient | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Höjd - Sittande (Max) | - | - | - | - |
| Felaktighet | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Kapacitans | - | - | - | - |
Ladda ner CC0603KRX7R5BB105 PDF -datablad och YAGEO -dokumentation för CC0603KRX7R5BB105 - YAGEO.
CC0603KRX7R5BB475YAGEOCAP CER 4.7UF 6.3V X7R 0603Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.