- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datablad
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -föråldring/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdf925320-01-26-10 tekniska specifikationer
3M - 925320-01-26-10 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som 3M - 925320-01-26-10
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | 3M |
| Spänningsvärde | - |
| Uppsägning | Solder |
| Stil | Board to Board |
| omgivande | Shrouded - 4 Wall |
| Serier | 929 |
| Row Spacing - Parning | 0.100' (2.54mm) |
| Pitch - Parning | 0.100' (2.54mm) |
| Paket | Bulk |
| Total kontaktlängd | - |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 105°C |
| Antal rader | 2 |
| Antal positioner laddade | All |
| Antal positioner | 26 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Material Brännbarhetsbedömning | UL94 V-0 |
| Mated Stacking Heights | - |
| Isoleringsmaterial | Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Isolationshöjd | 0.350' (8.89mm) |
| Isoleringsfärg | Black |
| Ingress Protection | - |
| Funktioner | Keying Slot |
| Fästningstyp | Push-Pull |
| Current Rating (AMPS) | 2.5A |
| Kontakt typ | Male Pin |
| Kontakta Form | Square |
| Kontaktmaterial | Copper Alloy |
| Kontakta Längd - Post | 0.125' (3.18mm) |
| Kontakta Längd - Parning | 0.235' (5.97mm) |
| Kontakt Slutför tjocklek - Post | 100.0µin (2.54µm) |
| Kontakt Slutför tjocklek - Parning | 10.0µin (0.25µm) |
| Kontakt Finish - Post | Tin-Lead |
| Kontakt Avsluta - Parning | Gold |
| Connector Type | Header |
| Basproduktnummer | 925320 |
| tillämpningar | - |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som 3M 925320-01-26-10.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | 925320-01-64-10 | 925320-01-20-10 | 925320-01-16-10 | 925320-01-10-10 |
| Tillverkare | 3M | 3M | 3M | 3M |
| Kontakt typ | - | - | - | - |
| Current Rating (AMPS) | - | - | - | - |
| Stil | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Fästningstyp | - | - | - | - |
| Antal rader | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Kontakt Slutför tjocklek - Parning | - | - | - | - |
| Kontakta Form | - | - | - | - |
| Isolationshöjd | - | - | - | - |
| Pitch - Parning | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Row Spacing - Parning | - | - | - | - |
| Material Brännbarhetsbedömning | - | - | - | - |
| Antal positioner laddade | - | - | - | - |
| Connector Type | - | - | - | - |
| Mated Stacking Heights | - | - | - | - |
| Kontakta Längd - Parning | - | - | - | - |
| Antal positioner | - | - | - | - |
| omgivande | - | - | - | - |
| Kontakta Längd - Post | - | - | - | - |
| Spänningsvärde | - | - | - | - |
| Kontakt Finish - Post | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Uppsägning | - | - | - | - |
| Kontaktmaterial | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Isoleringsfärg | - | - | - | - |
| Kontakt Avsluta - Parning | - | - | - | - |
| Isoleringsmaterial | - | - | - | - |
| Kontakt Slutför tjocklek - Post | - | - | - | - |
| tillämpningar | - | - | - | - |
| Total kontaktlängd | - | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
Ladda ner 925320-01-26-10 PDF -datablad och 3M -dokumentation för 925320-01-26-10 - 3M.
925320-01-10-103MCONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
925320-01-16-103MCONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
925320-01-20-RA3MCONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
925313-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RCPT HSG 10POS BLACK
925320-01-26-RA3MCONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
925320-01-60-RA3MCONN HEADER VERT 60POS 2.54MM
925320-01-16-RA3MCONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
925320-01-20-103MCONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
925320-01-40-103MCONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
925320-01-64-RA3MCONN HEADER VERT 64POS 2.54MM
925320-01-64-103MCONN HEADER VERT 64POS 2.54MM
925320-01-50-RA3M3M SHRUNK SHROUD HEADER 925320-0
925320-01-14-RA3MCONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
925320-01-10-RA3MCONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
925320-01-40-RA3MCONN HEADER VERT 40POS 2.54MM
925320-01-14-103MCONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
925320-01-34-RA3MCONN HEADER VERT 34POS 2.54MM
925320-01-50-103MCONN HEADER VERT 50POS 2.54MMDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.