- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datablad
S-808xxC Series.pdfPCN -design/specifikation
Solder Plating Material Chg 10/Dec/2018.pdf All Dev Materials Chg 23/Mar/2020.pdfPCN -föråldring/ EOL
SNT, HSNT Package Types 06/Nov/2014.pdfS-80848CLPF-B69TFG tekniska specifikationer
ABLIC Inc. - S-80848CLPF-B69TFG Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som ABLIC Inc. - S-80848CLPF-B69TFG
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | ABLIC |
| Spänning - tröskelvärde | 4.8V |
| Typ | Voltage Detector |
| Leverantörs Device Package | SNT-4A |
| Serier | S-808xxC |
| Återställ Timeout | - |
| Återställa | Active Low |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Förpackning / Fodral | 4-SMD, Flat Leads |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Produktion | Push-Pull, Totem Pole |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal övervakade volymer | 1 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Basproduktnummer | S-80848 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som ABLIC Inc. S-80848CLPF-B69TFG.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | S-80848CLPF-B69TFU | S-80848CLMC-B69T2G | S-80848CLUA-B69T2G | S-80848CLNB-B69T2G |
| Tillverkare | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. |
| Produktion | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Spänning - tröskelvärde | - | - | - | - |
| Återställ Timeout | - | - | - | - |
| Antal övervakade volymer | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Återställa | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serier | - | - | - | - |
Ladda ner S-80848CLPF-B69TFG PDF -datablad och ABLIC Inc. -dokumentation för S-80848CLPF-B69TFG - ABLIC Inc..
S-80848CLUA-B69-T2SEIKO
S-80848CNMC-B89-T2SEIKODin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.