- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datablad
S-8333 Series.pdfPCN -design/specifikation
Solder Plating Material Chg 10/Dec/2018.pdf All Dev Materials Chg 23/Mar/2020.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $1.09 | $1.09 |
| 200+ | $0.435 | $87.00 |
| 500+ | $0.421 | $210.50 |
| 1000+ | $0.414 | $414.00 |
S-8333AAAA-T8T1G tekniska specifikationer
ABLIC Inc. - S-8333AAAA-T8T1G Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som ABLIC Inc. - S-8333AAAA-T8T1G
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | ABLIC |
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd) | 1.8V ~ 6V |
| Topologi | Boost |
| Synkron Likriktare | No |
| Leverantörs Device Package | 8-TSSOP |
| Serier | - |
| Seriella gränssnitt | - |
| Förpackning / Fodral | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Utmatningstyp | Transistor Driver |
| Utgångsfaser | 1 |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Utgångskonfiguration | Positive |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal utgångar | 1 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Fungera | Step-Up |
| Frekvensomkoppling | 280kHz ~ 1.08MHz |
| Driftscykel (Max) | 89% |
| Kontrollfunktioner | Current Limit, Frequency Control |
| Klocksynkronisering | No |
| Basproduktnummer | S-8333 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | Överensstämmer med RoHS |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som ABLIC Inc. S-8333AAAA-T8T1G.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | S-8333AACA-T8T1G | S-8333AAAB-T8T1G | S-8333AABA-T8T1G | S-8333AADA-T8T1G |
| Tillverkare | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. | ABLIC Inc. |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Kontrollfunktioner | - | - | - | - |
| Topologi | - | - | - | - |
| Antal utgångar | - | - | - | - |
| Utgångsfaser | - | - | - | - |
| Driftscykel (Max) | - | - | - | - |
| Synkron Likriktare | - | - | - | - |
| Seriella gränssnitt | - | - | - | - |
| Fungera | - | - | - | - |
| Utgångskonfiguration | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Klocksynkronisering | - | - | - | - |
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Utmatningstyp | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Frekvensomkoppling | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Ladda ner S-8333AAAA-T8T1G PDF -datablad och ABLIC Inc. -dokumentation för S-8333AAAA-T8T1G - ABLIC Inc..
S-8330B30FS-T2SEIKO
S-8331A30FS-T2SEIKODin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.