- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
Cylindrical Battery Holders.pdfPCN -föråldring/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfAD7713AR tekniska specifikationer
Analog Devices Inc. - AD7713AR Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Analog Devices Inc. - AD7713AR
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Analog Devices, Inc. |
| Spänning - Supply, Digital | 5V |
| Spänning - Tillförsel, Analog | 5V ~ 10V |
| Leverantörs Device Package | 24-SOIC |
| Serier | - |
| Provtagningsfrekvens (per sekund) | 205 |
| Referenstyp | External |
| Förhållande - S / H: ADC | - |
| Förpackning / Fodral | 24-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Paket | Tube |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Antal ingångar | 1, 2 |
| Antal bitar | 24 |
| Antal A / D-omvandlare | 1 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Inmatningstyp | Differential, Single Ended |
| Funktioner | PGA |
| Datagränssnitt | SPI |
| Konfiguration | MUX-PGA-ADC |
| Basproduktnummer | AD7713 |
| Arkitektur | Sigma-Delta |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 3 (168 Hours) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Analog Devices Inc. AD7713AR.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | AD7713ARZ-REEL | AD7713ARZ | AD7712ARZ-REEL7 | AD7713AQ |
| Tillverkare | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Referenstyp | - | External, Internal | External | External, Internal |
| Antal bitar | - | 16 | 8 | 14 |
| Provtagningsfrekvens (per sekund) | - | - | - | 65M |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Arkitektur | - | Current Source | R-2R | Pipelined |
| Antal ingångar | - | - | - | 2 |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Datagränssnitt | - | LVDS - Parallel | I²C | LVDS - Parallel, Parallel |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Konfiguration | - | - | - | S/H-ADC |
| Antal A / D-omvandlare | - | - | - | 2 |
| Spänning - Tillförsel, Analog | - | 3.14V ~ 3.46V | 11.4V ~ 16.5V | 3V ~ 3.6V |
| Spänning - Supply, Digital | - | 1.14V ~ 1.26V | 11.4V ~ 16.5V | 1.65V ~ 3.6V |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Serier | - | - | - | - |
| Inmatningstyp | - | - | - | Differential |
| Förhållande - S / H: ADC | - | - | - | 1:1 |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
Ladda ner AD7713AR PDF -datablad och Analog Devices Inc. -dokumentation för AD7713AR - Analog Devices Inc..
AD7714ANZ3ADI (Analog Devices, Inc.)
AD7714Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.