- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
ADSP-21060/62 (L,C,LC).pdfPCN -föråldring/ EOL
ADSP-2106x Devices Revision A 29/May/2014.pdf ADSP-2106yy Devices 23/May/2014.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $177.49 | $177.49 |
| 200+ | $68.69 | $13,738.00 |
| 500+ | $66.27 | $33,135.00 |
| 1000+ | $65.08 | $65,080.00 |
ADSP-21062LKB-160 tekniska specifikationer
Analog Devices Inc. - ADSP-21062LKB-160 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Analog Devices Inc. - ADSP-21062LKB-160
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Analog Devices, Inc. |
| Spänning - I / O | 3.30V |
| Spänning - kärna | 3.30V |
| Typ | Floating Point |
| Leverantörs Device Package | 225-PBGA (23x23) |
| Serier | SHARC® |
| Förpackning / Fodral | 225-BBGA |
| Paket | Tray |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | 0°C ~ 85°C |
| On-Chip RAM | 256kB |
| Icke-flyktigt minne | External |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Gränssnitt | Host Interface, Link Port, Serial Port |
| Klockfrekvens | 40MHz |
| Basproduktnummer | ADSP-21062L |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 3 (168 Hours) |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Analog Devices Inc. ADSP-21062LKB-160.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | ADSP-21062LKBZ-160 | ADSP-21062LKS-160 | ADSP-21062LABZ-160 | ADSP-21062LAB-160 |
| Tillverkare | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Typ | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Klockfrekvens | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| On-Chip RAM | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Icke-flyktigt minne | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Spänning - kärna | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Gränssnitt | - | - | - | - |
| Spänning - I / O | - | - | - | - |
Ladda ner ADSP-21062LKB-160 PDF -datablad och Analog Devices Inc. -dokumentation för ADSP-21062LKB-160 - Analog Devices Inc..
ADSP-21065LCCAZ240Analog Devices Inc.IC DSP CTLR 32BIT 196CSBGA
ADSP-21062LKSZ-160Analog Devices
ADSP-21062LCS-160Analog Devices
ADSP-21065LCCA-240Analog Devices Inc.IC DSP CTLR 32BIT 196CSBGA
ADSP-21062LAnalog Devices
ADSP-21065LADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-21062KS-133XADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-21062LKSZ-133Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.