- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
Cylindrical Battery Holders.pdfAndra relaterade dokument
An Almost Pure DDS Sine Wave Tone Generator.pdf Antialiasing Filtering Considerations for High Pre.pdfPCN -föråldring/ EOL
Cylindrical Battery Holders.pdfADSP-21469BBC-3 tekniska specifikationer
Analog Devices Inc. - ADSP-21469BBC-3 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Analog Devices Inc. - ADSP-21469BBC-3
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Analog Devices, Inc. |
| Spänning - I / O | 3.30V |
| Spänning - kärna | 1.05V |
| Typ | Floating Point |
| Leverantörs Device Package | 324-CSPBGA (19x19) |
| Serier | SHARC® |
| Förpackning / Fodral | 324-BGA, CSPBGA |
| Paket | Tray |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| On-Chip RAM | 5Mbit |
| Icke-flyktigt minne | External |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Gränssnitt | DAI, DPI, EBI/EMI, I²C, SCI, SPI, SSP, UART/USART |
| Klockfrekvens | 400MHz |
| Basproduktnummer | ADSP-21469 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 3 (168 Hours) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Analog Devices Inc. ADSP-21469BBC-3.
| Produktattribut | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | ADSP-21469BBCZ-3 | ADSP-21469KBCZ-3 | ADSP-21469KBCZ4-02 | ADSP-21469KBCZ-4 |
| Tillverkare | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Typ | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Klockfrekvens | - | - | - | - |
| Gränssnitt | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Icke-flyktigt minne | - | - | - | - |
| On-Chip RAM | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Spänning - I / O | - | - | - | - |
| Spänning - kärna | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
Ladda ner ADSP-21469BBC-3 PDF -datablad och Analog Devices Inc. -dokumentation för ADSP-21469BBC-3 - Analog Devices Inc..
ADSP-2141LKS-N1ADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-21469KBCZ4-02Analog Devices Inc.REV 0.2 450MHZ SHARC PROC W/5 MB
ADSP-21375BSWZ-2BAnalog Devices
ADSP-21371BSWZ-2BAnalog Devices
ADSP-21369KSZ-1AADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-21478BBCZ-2AAnalog Devices
ADSP-21469KBCZ4-02Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.