- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Vill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $47.50 | $47.50 |
| 200+ | $18.38 | $3,676.00 |
| 500+ | $17.74 | $8,870.00 |
| 1000+ | $17.42 | $17,420.00 |
ADSP-2171KST-133 tekniska specifikationer
Analog Devices Inc. - ADSP-2171KST-133 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Analog Devices Inc. - ADSP-2171KST-133
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Analog Devices, Inc. |
| Spänning - I / O | 5.00V |
| Spänning - kärna | 5.00V |
| Typ | Fixed Point |
| Leverantörs Device Package | 128-PQFP (28x28) |
| Serier | - |
| Förpackning / Fodral | 128-BQFP |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| On-Chip RAM | 10kB |
| Icke-flyktigt minne | External |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Gränssnitt | Host Interface, Serial Port |
| Klockfrekvens | 33.33MHz |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | RoHS icke-överensstämmande |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Nå status | REACH Affected |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Analog Devices Inc. ADSP-2171KST-133.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | ADSP-2171BSTZ-133 | ADSP-2171KS-133 | ADSP-2171BST-133 | ADSP-2171KST-104 |
| Tillverkare | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Serier | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Icke-flyktigt minne | - | - | - | - |
| Klockfrekvens | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Gränssnitt | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| On-Chip RAM | - | - | - | - |
| Typ | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Spänning - kärna | - | - | - | - |
| Spänning - I / O | - | - | - | - |
ADSP-2171KS-132XADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-2173BST-80Analog Devices
ADSP-2181BST-115Analog Devices
ADSP-2181-KS-133ADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-2176-760040Analog Devices
ADSP-2176ADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-2171KS-104Analog Devices
ADSP-2181ADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-2181BS-133ADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-2181BS-160ADI (Analog Devices, Inc.)Din e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.