- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
ADSP-218(4-7)L.pdfHtml -datablad
ADSP-218(4-7)L.pdfPCN -föråldring/ EOL
ADSP-218x Family 11/Jan/2010.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $39.28 | $39.28 |
| 200+ | $15.20 | $3,040.00 |
| 500+ | $14.67 | $7,335.00 |
| 1000+ | $14.40 | $14,400.00 |
ADSP-2187LKSTZ-160 tekniska specifikationer
Analog Devices Inc. - ADSP-2187LKSTZ-160 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Analog Devices Inc. - ADSP-2187LKSTZ-160
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Analog Devices, Inc. |
| Spänning - I / O | 3.30V |
| Spänning - kärna | 3.30V |
| Typ | Fixed Point |
| Leverantörs Device Package | 100-LQFP (14x14) |
| Serier | ADSP-21xx |
| Förpackning / Fodral | 100-LQFP |
| Paket | Tray |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C |
| On-Chip RAM | 160kB |
| Icke-flyktigt minne | External |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Gränssnitt | Host Interface, Serial Port |
| Klockfrekvens | 40MHz |
| Basproduktnummer | ADSP-2187L |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 3 (168 Hours) |
| ECCN | 3A991A2 |
| HTSUS | 8542.31.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Analog Devices Inc. ADSP-2187LKSTZ-160.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | ADSP-2187LBSTZ-160 | ADSP-2187LKSTZ-210 | ADSP-2187LBSTZ-210 | ADSP-2187LKST-210 |
| Tillverkare | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Typ | - | - | - | - |
| Spänning - kärna | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Klockfrekvens | - | - | - | - |
| Icke-flyktigt minne | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Spänning - I / O | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| On-Chip RAM | - | - | - | - |
| Gränssnitt | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Ladda ner ADSP-2187LKSTZ-160 PDF -datablad och Analog Devices Inc. -dokumentation för ADSP-2187LKSTZ-160 - Analog Devices Inc..
ADSP-2187-KST-210ADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-2187LKST-160Analog Devices
ADSP-2187NBST-320Analog Devices
ADSP-2187NBCA-320Analog Devices
ADSP-2187LBST-210Analog Devices Inc.IC DSP CONTROLLER 16BIT 100TQFP
ADSP-2187LKSTZ-210
ADSP-2187NANALOGDEVICESDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.