- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Vill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $64.66 | $64.66 |
ADSP-3202JG tekniska specifikationer
Analog Devices Inc. - ADSP-3202JG Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Analog Devices Inc. - ADSP-3202JG
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Analog Devices, Inc. |
| Spänning - I / O | 5.00V |
| Spänning - kärna | 5.00V |
| Typ | Floating Point |
| Leverantörs Device Package | 144-PGA |
| Serier | - |
| Förpackning / Fodral | 144-CPGA |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Paket | Bulk |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C (TA) |
| On-Chip RAM | - |
| Icke-flyktigt minne | - |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Gränssnitt | - |
| Klockfrekvens | - |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | RoHS icke-överensstämmande |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Nå status | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Analog Devices Inc. ADSP-3202JG.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | ADSP-3212JG | ADSP-3202KG | ADSP-3201JG | ADSP-3220JG |
| Tillverkare | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serier | - | - | - | - |
| On-Chip RAM | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Spänning - I / O | - | - | - | - |
| Klockfrekvens | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Typ | - | - | - | - |
| Icke-flyktigt minne | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Gränssnitt | - | - | - | - |
| Spänning - kärna | - | - | - | - |
ADSP-3210TG/883BAnalog Devices Inc.64-BIT HIGH SPEED MULTIPLIER
ADSP-32021KGADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-3128AJGAnalog Devices Inc.MULTIPORT REGISTER FILE
ADSP-3128ASG/883BAnalog Devices Inc.MULTIPORT REGISTER FILE
ADSP-3220JGAnalog Devices Inc.64-BIT HIGH SPEED MULTIPLIER
ADSP-3128AKGADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-3201JGAnalog Devices Inc.32-BIT FLOATING-POINT CHIPSET
ADSP-3211KGAnalog Devices Inc.64-BIT HIGH SPEED MULTIPLIER
ADSP-3210KG/+Analog Devices Inc.64-BIT HIGH SPEED MULTIPLIER
ADSP-3201TGAnalog Devices Inc.32-BIT FLOATING-POINT CHIPSET
ADSP-3212TGAnalog Devices Inc.64-BIT HIGH SPEED MULTIPLIER
ADSP-3212JGAnalog Devices Inc.64-BIT HIGH SPEED MULTIPLIER
ADSP-3210KGAnalog Devices Inc.64-BIT HIGH SPEED MULTIPLIER
ADSP-21MSP59ADI (Analog Devices, Inc.)
ADSP-3211JGAnalog Devices Inc.64-BIT HIGH SPEED MULTIPLIER
ADSP-3202KGAnalog Devices Inc.32-BIT FLOATING-POINT CHIPSET
ADSP-3201KGAnalog Devices Inc.32-BIT FLOATING-POINT CHIPSETDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.