- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Uppstartnings Guide
LTpowerPlanner III Quick Start Guide.pdfPCN -montering/ursprung
Mult Dev Wafer Chgs 30/Jun/2020.pdfLTC3417EDHC#PBF tekniska specifikationer
Analog Devices Inc. - LTC3417EDHC#PBF Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Analog Devices Inc. - LTC3417EDHC#PBF
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | Analog Devices, Inc. |
| Spänning - utgång (min / fast) | 0.8V |
| Spänning - utgång (max) | 5V |
| Spänning - Ingång (Min) | 2.25V |
| Spänning - Ingång (Max) | 5.5V |
| Topologi | Buck |
| Synkron Likriktare | Yes |
| Leverantörs Device Package | 16-DFN (5x3) |
| Serier | - |
| Förpackning / Fodral | 16-WFDFN Exposed Pad |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Paket | Tube |
| Utmatningstyp | Adjustable |
| Utgångskonfiguration | Positive |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal utgångar | 2 |
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Fungera | Step-Down |
| Frekvensomkoppling | 1.5MHz, 600kHz ~ 4MHz |
| Strömutgång | 800mA, 1.4A |
| Basproduktnummer | LTC3417 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Analog Devices Inc. LTC3417EDHC#PBF.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | LTC3417EDHC#TRPBF | LTC3417EFE#TRPBF | LTC3417AIFE-1#TRPBF | LTC3418EUHF#PBF |
| Tillverkare | Analog Devices Inc. | Analog Devices Inc. | Linear Technology | Analog Devices Inc. |
| Synkron Likriktare | - | - | - | - |
| Spänning - utgång (min / fast) | - | - | - | - |
| Strömutgång | - | - | - | - |
| Topologi | - | - | - | - |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Serier | - | - | - | - |
| Utmatningstyp | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Frekvensomkoppling | - | - | - | - |
| Antal utgångar | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Fungera | - | - | - | - |
| Spänning - utgång (max) | - | - | - | - |
| Spänning - Ingång (Max) | - | - | - | - |
| Utgångskonfiguration | - | - | - | - |
| Spänning - Ingång (Min) | - | - | - | - |
Ladda ner LTC3417EDHC#PBF PDF -datablad och Analog Devices Inc. -dokumentation för LTC3417EDHC#PBF - Analog Devices Inc..
LTC3417AIFE-2Linear Technology
LTC3417SFE#PBFLinear Technology / Analog Devices
LTC3417EDHCLinear Technology / Analog Devices
LTC3417EFELinear Technology / Analog Devices
LTC3418EUH#PBFLT
LTC3417AIFE#TRPBFDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.