- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Vill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $1.82 | $1.82 |
| 200+ | $0.726 | $145.20 |
| 500+ | $0.702 | $351.00 |
| 1000+ | $0.691 | $691.00 |
CAT93C46RLI-G tekniska specifikationer
Catalyst Semiconductor Inc. - CAT93C46RLI-G Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Catalyst Semiconductor Inc. - CAT93C46RLI-G
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | onsemi |
| Skriv cykeltid - Word, Page | - |
| Spänning - Tillförsel | 1.8V ~ 5.5V |
| Teknologi | EEPROM |
| Leverantörs Device Package | 8-PDIP |
| Serier | - |
| Förpackning / Fodral | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Paket | Tube |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Through Hole |
| Minnetyp | Non-Volatile |
| Minnesstorlek | 1Kbit |
| Minnesorganisation | 128 x 8, 64 x 16 |
| Minnesgränssnitt | Microwire |
| Minnesformat | EEPROM |
| Klockfrekvens | 4 MHz |
| Basproduktnummer | CAT93C46 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.32.0051 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Catalyst Semiconductor Inc. CAT93C46RLI-G.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | CAT93C46RVI-GT3 | CAT93C46RBVI-GT3 | CAT93C46RBYI-GT3 | CAT93C46RWI-G |
| Tillverkare | onsemi | onsemi | onsemi | Catalyst Semiconductor Inc. |
| Minnesformat | - | - | - | - |
| Minnesstorlek | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Teknologi | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Serier | - | - | - | - |
| Minnesgränssnitt | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Klockfrekvens | - | - | - | - |
| Spänning - Tillförsel | - | - | - | - |
| Minnetyp | - | - | - | - |
| Skriv cykeltid - Word, Page | - | - | - | - |
| Minnesorganisation | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
CAT93C46RICAT
CAT93C46RLICATDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.