- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datablad
CAT93C46.pdfPCN -föråldring/ EOL
Mult Devices EOL 12/Apr/2019.pdfMiljöinformation
onsemi RoHS.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $0.403 | $0.40 |
| 200+ | $0.162 | $32.40 |
| 500+ | $0.156 | $78.00 |
| 1000+ | $0.153 | $153.00 |
CAT93C46VP2I-GT3 tekniska specifikationer
onsemi - CAT93C46VP2I-GT3 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som onsemi - CAT93C46VP2I-GT3
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | onsemi |
| Skriv cykeltid - Word, Page | - |
| Spänning - Tillförsel | 1.8V ~ 5.5V |
| Teknologi | EEPROM |
| Leverantörs Device Package | 8-TDFN (2x3) |
| Serier | - |
| Förpackning / Fodral | 8-WFDFN Exposed Pad |
| Paket | Tape & Reel (TR) |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Monteringstyp | Surface Mount |
| Minnetyp | Non-Volatile |
| Minnesstorlek | 1Kbit |
| Minnesorganisation | 128 x 8, 64 x 16 |
| Minnesgränssnitt | Microwire |
| Minnesformat | EEPROM |
| Klockfrekvens | 2 MHz |
| Basproduktnummer | CAT93C46 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.32.0051 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som onsemi CAT93C46VP2I-GT3.
| Produktattribut | ||||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | CAT93C46VI-GT3 | CAT93C46VI-TE13 | CAT93C46VI-T3 | CAT93C46WI-GT3 |
| Tillverkare | onsemi | Catalyst Semiconductor Inc. | onsemi | onsemi |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Förpackning / Fodral | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Minnetyp | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Klockfrekvens | - | - | - | - |
| Teknologi | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Minnesformat | - | - | - | - |
| Minnesorganisation | - | - | - | - |
| Minnesgränssnitt | - | - | - | - |
| Leverantörs Device Package | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Minnesstorlek | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Spänning - Tillförsel | - | - | - | - |
| Skriv cykeltid - Word, Page | - | - | - | - |
Ladda ner CAT93C46VP2I-GT3 PDF -datablad och onsemi -dokumentation för CAT93C46VP2I-GT3 - onsemi.
CAT93C46WICAT
CAT93C46VI-TECSIDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.