- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
5352033 Drawing.pdf5352033-4 tekniska specifikationer
TE Connectivity AMP Connectors - 5352033-4 Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som TE Connectivity AMP Connectors - 5352033-4
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | TE Connectivity |
| Spänningsvärde | 500V |
| Uppsägning | Press-Fit |
| Serier | Z-PACK |
| Tonhöjd | 0.079" (2.00mm) |
| Paket | Tube |
| Driftstemperatur | -55°C ~ 125°C |
| Antal rader | 5 + 2 |
| Antal positioner laddade | All |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Antal positioner | 133 (95 + 38 Ground) |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Funktioner | - |
| Current Rating (AMPS) | 1.5 A |
| Kontakt Slutför tjocklek | - |
| Kontakt Slutför | Gold |
| Anslutningsanvändning | - |
| Connector Type | Header, Male Pins |
| Connector Style | B 19 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | Överensstämmer med RoHS |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som TE Connectivity AMP Connectors 5352033-4.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | 5352033-1 | 5352069-4 | 5352068-4 | 5352068-8 |
| Tillverkare | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors | TE Connectivity AMP Connectors |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Antal rader | - | - | - | - |
| Tonhöjd | - | - | - | - |
| Antal positioner laddade | - | - | - | - |
| Connector Type | - | - | - | - |
| Current Rating (AMPS) | - | - | - | - |
| Kontakt Slutför | - | - | - | - |
| Antal positioner | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Serier | - | - | - | - |
| Spänningsvärde | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Connector Style | - | - | - | - |
| Uppsägning | - | - | - | - |
| Kontakt Slutför tjocklek | - | - | - | - |
| Anslutningsanvändning | - | - | - | - |
Ladda ner 5352033-4 PDF -datablad och TE Connectivity AMP Connectors -dokumentation för 5352033-4 - TE Connectivity AMP Connectors.
5352068-8TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RECEPT 110POS 2MM PRESS-FIT
535170310Affinity Medical Technologies - Molex
5352086-1TE Connectivity AMP ConnectorsZ-PACK/A RAF 110P
53517-0410Affinity Medical Technologies - Molex
5352001-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER 175POS 2MM PRESS-FIT
53517-0330MolexMINI-LOCK2.5W/B SR STR PLGASSY N
5352009-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RECEPT 95POS 2MM PRESS-FIT
5352000-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER 154POS 2MM PRESS-FIT
5352069-4TE Connectivity AMP ConnectorsCONN RECEPT 125POS 2MM PRESS-FIT
5352049-1TE Connectivity AMP ConnectorsCONN HEADER 80POS 2MM PRESS-FIT
53517-0610Affinity Medical Technologies - MolexDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.