- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Datablad
Cylindrical Battery Holders.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $2.614 | $2.61 |
| 200+ | $1.044 | $208.80 |
| 500+ | $1.008 | $504.00 |
| 1000+ | $0.992 | $992.00 |
A-TB500-T413SB tekniska specifikationer
Assmann WSW Components - A-TB500-T413SB Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Assmann WSW Components - A-TB500-T413SB
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | ASSMANN WSW Components |
| Trådavslutning | Screw - Leaf Spring, Wire Guard |
| Wire Gauge | 12-20 AWG |
| Spänning | 300 V |
| Moment - Skruv | 0.4 Nm (3.5 Lb-In) |
| Serier | A-TB500 |
| Skruvgänga | M3 |
| Skruvmaterial - Plätering | Steel - Zinc Plated |
| Positioner per nivå | 13 |
| Tonhöjd | 0.197' (5.00mm) |
| Paket | Bulk |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -40°C ~ 115°C |
| Antal nivåer | 1 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Parning Orientering | Horizontal with Board |
| Bostadsmaterial | Thermoplastic |
| Funktioner | - |
| Nuvarande | 10 A |
| Kontaktmaterial - Plating | - |
| Färg | Green |
| Klämmaterial - Plätering | Steel, Stainless |
| Basproduktnummer | A-TB500 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Assmann WSW Components A-TB500-T413SB.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | A-TB500-T410SB | A-TB500-T414SB | A-TB500-T419SB | A-TB500-T417SB |
| Tillverkare | Assmann WSW Components | Assmann WSW Components | Assmann WSW Components | Assmann WSW Components |
| Tonhöjd | - | - | - | - |
| Nuvarande | - | - | - | - |
| Parning Orientering | - | - | - | - |
| Trådavslutning | - | - | - | - |
| Skruvgänga | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Spänning | - | - | - | - |
| Positioner per nivå | - | - | - | - |
| Bostadsmaterial | - | - | - | - |
| Wire Gauge | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Skruvmaterial - Plätering | - | - | - | - |
| Färg | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Antal nivåer | - | - | - | - |
| Moment - Skruv | - | - | - | - |
| Kontaktmaterial - Plating | - | - | - | - |
| Klämmaterial - Plätering | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
Ladda ner A-TB500-T413SB PDF -datablad och Assmann WSW Components -dokumentation för A-TB500-T413SB - Assmann WSW Components.
A-TB500-T404SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 4POS SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T421SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 21P SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T405SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 5POS SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T419SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 19P SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T407SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 7POS SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T417SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 17P SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T422SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 22P SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T412SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 12P SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T414SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 14P SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T420SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 20P SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T416SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 16P SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T409SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 9POS SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T408SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 8POS SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T418SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 18P SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T415SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 15P SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T411SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 11P SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T406SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 6POS SIDE ENTRY 5MM PCB
A-TB500-T410SBAssmann WSW ComponentsTERM BLK 10P SIDE ENTRY 5MM PCBDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.