- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Datablad
A-TB508-VJxxV Drawing.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $1.257 | $1.26 |
A-TB508-VJ07V tekniska specifikationer
Assmann WSW Components - A-TB508-VJ07V Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Assmann WSW Components - A-TB508-VJ07V
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | ASSMANN WSW Components |
| Trådavslutning | Screw - Rising Cage Clamp |
| Wire Gauge | 12-30 AWG |
| Spänning | 300 V |
| Moment - Skruv | 0.4 Nm (3.5 Lb-In) |
| Serier | A-TB508 |
| Skruvgänga | M3 |
| Skruvmaterial - Plätering | Steel - Zinc Plated |
| Positioner per nivå | 7 |
| Tonhöjd | 0.200" (5.08mm) |
| Paket | Bulk |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Driftstemperatur | -40°C ~ 115°C |
| Antal nivåer | 1 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Parning Orientering | Vertical with Board |
| Bostadsmaterial | Thermoplastic |
| Funktioner | Interlocking (Side) |
| Nuvarande | 20 A |
| Kontaktmaterial - Plating | - |
| Färg | Green |
| Klämmaterial - Plätering | Brass - Tin Plated |
| Basproduktnummer | A-TB508 |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Assmann WSW Components A-TB508-VJ07V.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | A-TB508-VJ10V | A-TB508-VJ07H | A-TB508-VJ03V | A-TB508-VJ08V |
| Tillverkare | Assmann WSW Components | Assmann WSW Components | Assmann WSW Components | Assmann WSW Components |
| Positioner per nivå | - | - | - | - |
| Tonhöjd | - | - | - | - |
| Driftstemperatur | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Moment - Skruv | - | - | - | - |
| Paket | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Klämmaterial - Plätering | - | - | - | - |
| Färg | - | - | - | - |
| Monteringstyp | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Nuvarande | - | - | - | - |
| Trådavslutning | - | - | - | - |
| Basproduktnummer | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Antal nivåer | - | - | - | - |
| Skruvgänga | - | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Parning Orientering | - | - | - | - |
| Spänning | - | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Kontaktmaterial - Plating | - | - | - | - |
| Bostadsmaterial | - | - | - | - |
| Skruvmaterial - Plätering | - | - | - | - |
| Wire Gauge | - | - | - | - |
Ladda ner A-TB508-VJ07V PDF -datablad och Assmann WSW Components -dokumentation för A-TB508-VJ07V - Assmann WSW Components.
A-TB508-VJ05VAssmann WSW ComponentsTERM BLK 5POS TOP ENT 5.08MM PCB
A-TB508-VJ07HAssmann WSW ComponentsTERM BLK 7P SIDE ENT 5.08MM PCB
A-TB508-VJ06HAssmann WSW ComponentsTERM BLK 6P SIDE ENT 5.08MM PCB
A-TB508-VJ03VAssmann WSW ComponentsTERM BLK 3POS TOP ENT 5.08MM PCB
A-TB508-VJ08VAssmann WSW ComponentsTERM BLK 8POS TOP ENT 5.08MM PCB
A-TB508-VJ06VAssmann WSW ComponentsTERM BLK 6POS TOP ENT 5.08MM PCB
A-TB508-VJ09VAssmann WSW ComponentsTERM BLK 9POS TOP ENT 5.08MM PCB
A-TB508-VJ11VAssmann WSW ComponentsTERM BLK 11P TOP ENT 5.08MM PCB
A-TB508-VJ10HAssmann WSW ComponentsTERM BLK 10P SIDE ENT 5.08MM PCB
A-TB508-VJ03HAssmann WSW ComponentsTERM BLK 3P SIDE ENT 5.08MM PCB
A-TB508-VJ05HAssmann WSW ComponentsTERM BLK 5P SIDE ENT 5.08MM PCB
A-TB508-VJ09HAssmann WSW ComponentsTERM BLK 9P SIDE ENT 5.08MM PCB
A-TB508-VJ12HAssmann WSW ComponentsTERM BLK 12P SIDE ENT 5.08MM PCB
A-TB508-VJ04VAssmann WSW ComponentsTERM BLK 4POS TOP ENT 5.08MM PCB
A-TB508-VJ08HAssmann WSW ComponentsTERM BLK 8P SIDE ENT 5.08MM PCB
A-TB508-VJ11HAssmann WSW ComponentsTERM BLK 11P SIDE ENT 5.08MM PCB
A-TB508-VJ04HAssmann WSW ComponentsTERM BLK 4P SIDE ENT 5.08MM PCB
A-TB508-VJ10VAssmann WSW ComponentsTERM BLK 10P TOP ENT 5.08MM PCBDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |














Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.