- Jess***Jones
- 2026/04/17
Datablad
AW127-xx/G-T.pdfVill du ha ett bättre pris?
Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.
| Kvantitet | Enhetspris | Ext.Pris |
|---|---|---|
| 1+ | $0.77 | $0.77 |
| 200+ | $0.307 | $61.40 |
| 500+ | $0.297 | $148.50 |
| 1000+ | $0.293 | $293.00 |
AW 127-20/G-T tekniska specifikationer
Assmann WSW Components - AW 127-20/G-T Tekniska specifikationer, attribut, parametrar och delar med liknande specifikationer som Assmann WSW Components - AW 127-20/G-T
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Tillverkare | ASSMANN WSW Components |
| Spänningsvärde | 150VDC |
| Uppsägning | Solder |
| Stil | Board to Board |
| Serier | - |
| Row Spacing - Parning | - |
| Pitch - Parning | 0.100" (2.54mm) |
| Paket | Bag |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 105°C |
| Antal rader | 1 |
| Antal positioner laddade | All |
| Antal positioner | 20 |
| Monteringstyp | Through Hole |
| Material Brännbarhetsbedömning | UL94 V-0 |
| Mated Stacking Heights | - |
| Isoleringsmaterial | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Produktattribut | Attributvärde |
|---|---|
| Isolationshöjd | 0.118" (3.00mm) |
| Isoleringsfärg | Black |
| Ingress Protection | - |
| Funktioner | - |
| Fästningstyp | Push-Pull |
| Current Rating (AMPS) | 3A per Contact |
| Kontakt typ | Female Socket |
| Kontakta Form | Square |
| Kontaktmaterial | Beryllium Copper |
| Kontakta Längd - Post | 0.110" (2.79mm) |
| Kontakt Slutför tjocklek - Post | Flash |
| Kontakt Slutför tjocklek - Parning | Flash |
| Kontakt Finish - Post | Gold |
| Kontakt Avsluta - Parning | Gold |
| Connector Type | Socket |
| tillämpningar | - |
| ATTRIBUT | BESKRIVNING |
|---|---|
| RoHs status | ROHS3 -kompatibel |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Nå status | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
De tre delarna till höger har liknande specifikationer som Assmann WSW Components AW 127-20/G-T.
| Produktattribut | ![]() |
![]() |
![]() |
|
|---|---|---|---|---|
| Artikelnummer | AW 127-20/G-T | AW 127-28/Z-T | AW 127-16/Z-T | AW 127-15/Z-T |
| Tillverkare | Assmann WSW Components | Assmann WSW Components | Assmann WSW Components | Assmann WSW Components |
| Current Rating (AMPS) | 3A per Contact | - | - | - |
| Material Brännbarhetsbedömning | UL94 V-0 | - | - | - |
| Kontakt Slutför tjocklek - Post | Flash | - | - | - |
| Pitch - Parning | 0.100" (2.54mm) | - | - | - |
| Monteringstyp | Through Hole | - | - | - |
| Spänningsvärde | 150VDC | - | - | - |
| Fästningstyp | Push-Pull | - | - | - |
| Antal rader | 1 | - | - | - |
| tillämpningar | - | - | - | - |
| Connector Type | Socket | - | - | - |
| Funktioner | - | - | - | - |
| Kontakt typ | Female Socket | - | - | - |
| Antal positioner laddade | All | - | - | - |
| Kontakta Längd - Post | 0.110" (2.79mm) | - | - | - |
| Kontakt Slutför tjocklek - Parning | Flash | - | - | - |
| Uppsägning | Solder | - | - | - |
| Serier | - | - | - | - |
| Kontakta Form | Square | - | - | - |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 105°C | - | - | - |
| Kontakt Finish - Post | Gold | - | - | - |
| Mated Stacking Heights | - | - | - | - |
| Stil | Board to Board | - | - | - |
| Ingress Protection | - | - | - | - |
| Kontaktmaterial | Beryllium Copper | - | - | - |
| Isoleringsfärg | Black | - | - | - |
| Row Spacing - Parning | - | - | - | - |
| Antal positioner | 20 | - | - | - |
| Kontakt Avsluta - Parning | Gold | - | - | - |
| Isolationshöjd | 0.118" (3.00mm) | - | - | - |
| Isoleringsmaterial | Polyphenylene Sulfide (PPS) | - | - | - |
| Paket | Bag | - | - | - |
Ladda ner AW 127-20/G-T PDF -datablad och Assmann WSW Components -dokumentation för AW 127-20/G-T - Assmann WSW Components.
AW 127-28/Z-TAssmann WSW ComponentsSOCKET 28 CONTACTS SINGLE ROW
AW 127-23/Z-TAssmann WSW ComponentsSOCKET 23 CONTACTS SINGLE ROW
AW 127-27/Z-TAssmann WSW ComponentsSOCKET 27 CONTACTS SINGLE ROW
AW 127-21/Z-TAssmann WSW ComponentsSOCKET 21 CONTACTS SINGLE ROW
AW 127-25/Z-TAssmann WSW ComponentsSOCKET 25 CONTACTS SINGLE ROW
AW 127-14/Z-TAssmann WSW ComponentsSOCKET 14 CONTACTS SINGLE ROW
AW 127-18/Z-TAssmann WSW ComponentsSOCKET 18 CONTACTS SINGLE ROW
AW 127-11/Z-TAssmann WSW ComponentsSOCKET 11 CONTACTS SINGLE ROW
AW 127-24/Z-TAssmann WSW ComponentsSOCKET 24 CONTACTS SINGLE ROW
AW 127-16/Z-TAssmann WSW ComponentsSOCKET 16 CONTACTS SINGLE ROW
AW 127-17/Z-TAssmann WSW ComponentsSOCKET 17 CONTACTS SINGLE ROW
AW 127-22/Z-TAssmann WSW ComponentsSOCKET 22 CONTACTS SINGLE ROW
AW 127-13/Z-TAssmann WSW ComponentsSOCKET 13 CONTACTS SINGLE ROW
AW 127-20/Z-TAssmann WSW ComponentsSOCKET 20 CONTACTS SINGLE ROW
AW 127-26/Z-TAssmann WSW ComponentsSOCKET 26 CONTACTS SINGLE ROW
AW 127-12/Z-TAssmann WSW ComponentsSOCKET 12 CONTACTS SINGLE ROW
AW 127-15/Z-TAssmann WSW ComponentsSOCKET 15 CONTACTS SINGLE ROW
AW 127-19/Z-TAssmann WSW ComponentsSOCKET 19 CONTACTS SINGLE ROWDin e -postadress publiceras inte.
| Vanliga länder logistisk tidsreferens | ||
|---|---|---|
| Område | Land | Logistisk tid (dag) |
| America | USA | 5 |
| Brasilien | 7 | |
| Europa | Tyskland | 5 |
| Förenade kungariket | 4 | |
| Italien | 5 | |
| Oceanien | Australien | 6 |
| Nya Zeeland | 5 | |
| Asien | Indien | 4 |
| Japan | 4 | |
| Mellanöstern | Israel | 6 |
| DHL & FedEx leveransavgifter Reference | |
|---|---|
| Leveransavgifter (KG) | Referens DHL (USD $) |
| 0,00 kg till 1,00 kg | $ 30,00 USD - $ 60,00 |
| 1,00 kg 2.00 kg | $ 40,00 $ - $ 80,00 |
| 2,00 kg-3,00 kg | $ 50,00 - $ 100,00 USD |













Vill du ha ett bättre pris? Lägg till i CART och Skicka RFQ nu, vi kommer att kontakta dig omedelbart.